У Росії раптово "проговорилися" про свої втрати в ході війни в Україні, потім довелося "виправлятися"

"9861 російських солдатів загинули в ході війни в Україні", за даними Міноборони РФ.Такі дані були опубліковані на сайті газети "Комсомольская правда" 20 березня. Через добу газета дані видалила, передають Патріоти України.

"За даними Міноборони РФ, в ході спецоперації в Україні ЗС РФ втратили вбитими 9861 людини, поранення отримали 16153 людини", - говорилося в статті.

Згідно з даними сервісу Web Archive, це повідомлення залишалося на сайті до вечора 21 березня. Пізніше абзац про втрати був видалений з замітки, але оригінальну версію новини можна прочитати в архіві. 2 березня Міноборони Росії єдиний раз повідомило про 498 загиблих. За даними української сторони, з початку війни загинули близько 15 тисяч російських військових.

Був не тільки відомим поетом: Помер Дмитро Павличко

неділя, 29 січень 2023, 20:42

На 94-му році життя помер відомий український поет, громадсько-політичний діяч, колишній нардеп і дипломат, Герой України Дмитро Павличко. Про це повідомив голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський у Facebook, передають Патр...

На Київщині електрогенератор убив відразу кількох людей

неділя, 29 січень 2023, 20:00

У селі Княжичі під Києвом 3 людини загинули від отруєння чадним газом в результаті неправильної експлуатації електрогенератора. Про це повідомив голова обласного управління поліції Андрій Нєбитов, передають Патріоти України. "У приватному будинку в Кня...