У Росії раптово зник літак з пасажирами на борту

У Росії під Томськом пропав з радарів літак АН-28. Борт летів з Кедрового Хабаровського краю. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на джерело в авіаційних службах, передають Патріоти України.

У літака нібито спрацював аварійний радіомаяк. "На борту перебувають 17 осіб, в тому числі четверо дітей. Троє з них – це екіпаж", – сказало джерело. Уже встановлено координати можливого місцезнаходження Ан-28. Імовірно, судно могло здійснити аварійну посадку в Бакчарському районі Томської області. Вертоліт з медиками і рятувальниками відправиться на пошуки і допомогу зниклому Ан-28.

Ан-28 – легкий двомоторний турбогвинтовий літак. Розроблений в СРСР КБ Антонова як розвиток концепції літака Ан-14. Розрахований на перевезення 17 пасажирів або вантажів, загальною масою до 1750 кг на дальність до 2000 км.

Тепер невдаха-самогубця заплатить сотні тисяч: Чоловік стрибнув під поїзд, але машиністка встигла загальмувати (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 0:22

Москві чоловік стрибнув у метро під поїзд, намагаючись звести рахунки з життям, але машиністка встигла вчасно загальмувати. Відео інциденту з'явилося 17 жовтня в Телеграм-каналах, передають Патріоти України. За їхніми даними, 28-річний чоловік відбувс...

Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 23:46

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...