У Росії розробили новий герб Білорусі із котячою мордою та картоплею: Білоруси "дали здачі"

Російський герб, створений білорусами, виявився ближчим до життєвих реалій і менш привабливим зовні.

Артемій Лебедєв. Фото: соцмережі.

Варіант, розроблений за 44 дні студією Лебедєва, виконаний на замовлення жителя Мінська, Дмитра Левківця, що відгукнувся на ініціативу білоруського Міністерства юстиції змінити дизайн герба країни. Напевно, мінчанин захотів залучити російських дизайнерів, щоб був погляд на його країну з боку, який дозволив би щось побачити і трактувати по-новому, зазначають Патріоти України із посиланням на TJ.

Але замість новизни дизайнери студії Артемія Лебедєва видали герб у вигляді набору стереотипних уявлень про Білорусь. Центральним елементом герба стала картоплина - тобто, російські дизайнери використовували найбільш ходовий "штамп", що стосується Білорусі. Також на гербі зображено трактора, волошки і чомусь - котячу морду.

Білоруські дизайнери не оцінили "російський креатив", і вирішили зробити отаке "дзеркальне відображення" герба, створеного студією Артемія Лебедєва. Вони зробили "герб Росії", в якому зібрали всі стереотипні уявлення про цю країну - пляшку горілки, шапку-вушанку, балалайку, матрьошку і танки.


День волонтера. Як привітати знайомих патріотів: листівки, вірші і привітання в прозі

субота, 5 грудень 2020, 8:10

5 грудня в світі відзначають День волонтера - International Volunteer Day. В Україні, через російську агресію, цей рух став по-справжньому масовим, де тією чи іншою мірою задіяні мільйони наших співвітчизників, зазначають Патріоти України. Люди, котрі ...

Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...