У Росії розробили новий герб Білорусі із котячою мордою та картоплею: Білоруси "дали здачі"

Російський герб, створений білорусами, виявився ближчим до життєвих реалій і менш привабливим зовні.

Артемій Лебедєв. Фото: соцмережі.

Варіант, розроблений за 44 дні студією Лебедєва, виконаний на замовлення жителя Мінська, Дмитра Левківця, що відгукнувся на ініціативу білоруського Міністерства юстиції змінити дизайн герба країни. Напевно, мінчанин захотів залучити російських дизайнерів, щоб був погляд на його країну з боку, який дозволив би щось побачити і трактувати по-новому, зазначають Патріоти України із посиланням на TJ.

Але замість новизни дизайнери студії Артемія Лебедєва видали герб у вигляді набору стереотипних уявлень про Білорусь. Центральним елементом герба стала картоплина - тобто, російські дизайнери використовували найбільш ходовий "штамп", що стосується Білорусі. Також на гербі зображено трактора, волошки і чомусь - котячу морду.

Білоруські дизайнери не оцінили "російський креатив", і вирішили зробити отаке "дзеркальне відображення" герба, створеного студією Артемія Лебедєва. Вони зробили "герб Росії", в якому зібрали всі стереотипні уявлення про цю країну - пляшку горілки, шапку-вушанку, балалайку, матрьошку і танки.


Хіти тижня. "Пусть говорят, что хотят": Зірковий український актор вступився за Усика та Ломаченка з їх проросійським світоглядом (відео)

вівторок, 7 липень 2020, 13:00

На думку Олексія Горбунова, спортсмени і актори мають право казати те, що вони думають. Відомий український актор Олексій Горбунов, який після Євромайдана відмовився працювати в Росії, несподівано заступився за боксерів Василя Ломаченка та Олександра У...

Хитався у костюмі на розмір більше: Виконавець російського шансону дав концерт для автомобілістів (відео)

вівторок, 7 липень 2020, 12:15

Григорій Лепс вирішив не чекати можливості дати концерт у звичайному форматі.