У Росії розробили новий герб Білорусі із котячою мордою та картоплею: Білоруси "дали здачі"

Російський герб, створений білорусами, виявився ближчим до життєвих реалій і менш привабливим зовні.

Артемій Лебедєв. Фото: соцмережі.

Варіант, розроблений за 44 дні студією Лебедєва, виконаний на замовлення жителя Мінська, Дмитра Левківця, що відгукнувся на ініціативу білоруського Міністерства юстиції змінити дизайн герба країни. Напевно, мінчанин захотів залучити російських дизайнерів, щоб був погляд на його країну з боку, який дозволив би щось побачити і трактувати по-новому, зазначають Патріоти України із посиланням на TJ.

Але замість новизни дизайнери студії Артемія Лебедєва видали герб у вигляді набору стереотипних уявлень про Білорусь. Центральним елементом герба стала картоплина - тобто, російські дизайнери використовували найбільш ходовий "штамп", що стосується Білорусі. Також на гербі зображено трактора, волошки і чомусь - котячу морду.

Білоруські дизайнери не оцінили "російський креатив", і вирішили зробити отаке "дзеркальне відображення" герба, створеного студією Артемія Лебедєва. Вони зробили "герб Росії", в якому зібрали всі стереотипні уявлення про цю країну - пляшку горілки, шапку-вушанку, балалайку, матрьошку і танки.


З архіву ПУ. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

вівторок, 22 червень 2021, 4:00

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України. Швидше за все трь...

З архіву ПУ. Як жили солдати Гітлера в останні дні Другої світової війни: Опубліковано архівні фото

вівторок, 22 червень 2021, 1:00

У мережі опубліковано рідкісні фото німецької армії, зроблені в останні дні Другої світової війни. Знімки з'явилися в книзі письменника Ханса Зайдлера "Образи війни: поразка Гітлера на Західному фронті 1944-1945 років", повідомляють Патріоти України. Н...