У Росії розробили новий герб Білорусі із котячою мордою та картоплею: Білоруси "дали здачі"

Російський герб, створений білорусами, виявився ближчим до життєвих реалій і менш привабливим зовні.

Артемій Лебедєв. Фото: соцмережі.

Варіант, розроблений за 44 дні студією Лебедєва, виконаний на замовлення жителя Мінська, Дмитра Левківця, що відгукнувся на ініціативу білоруського Міністерства юстиції змінити дизайн герба країни. Напевно, мінчанин захотів залучити російських дизайнерів, щоб був погляд на його країну з боку, який дозволив би щось побачити і трактувати по-новому, зазначають Патріоти України із посиланням на TJ.

Але замість новизни дизайнери студії Артемія Лебедєва видали герб у вигляді набору стереотипних уявлень про Білорусь. Центральним елементом герба стала картоплина - тобто, російські дизайнери використовували найбільш ходовий "штамп", що стосується Білорусі. Також на гербі зображено трактора, волошки і чомусь - котячу морду.

Білоруські дизайнери не оцінили "російський креатив", і вирішили зробити отаке "дзеркальне відображення" герба, створеного студією Артемія Лебедєва. Вони зробили "герб Росії", в якому зібрали всі стереотипні уявлення про цю країну - пляшку горілки, шапку-вушанку, балалайку, матрьошку і танки.


Хіти тижня. Усик "зчепився" з Селезньовим через українську мову: Перемогла "солов'їна" (відео)

понеділок, 1 березень 2021, 19:00

Український ексфутболіст "Колоса" Євген Селезньов взяв участь в студії онлайн-сервісу Megogo перед матчем "Шахтаря" в Лізі Європи, і під час ефіру заговорив українською мовою, на що звернув увагу ведучий Володимир Кобельков. У відповідь на репліку Кобе...

На Донбасі підірвався військовий автомобіль, постраждали 9 воїнів ЗСУ

понеділок, 1 березень 2021, 18:56

У понеділок, 1 березня, на Донбасі підірвалася вантажівка Збройних сил України, внаслідок чого постраждало дев'ятеро військовослужбовців. Подія трапилася в районі населеного пункту Водяне. Про це повідомляється на сторінці оперативно-тактичного угрупов...