У Росії студентка в коледжі напала із ножем на викладача (фото)

За словами учнів, ця студентка знаходиться в академічній відпустці, а в коледж в цей день вона прийшла разом з дівчинкою приблизно 3 років.

У російському місті Чебоксари в економіко-технологічному коледжі студентка напала з ножем на викладача, передають Патріоти України.

Як повідомляє місцева преса, студентка другого курсу прийшла в коледж приблизно о 9 ранку. Цікаво, що дівчина на вході проходила через металодетектор, який спрацював на металевий предмет, але вахтерка не надала цьому значення.

За словами учнів, дана студентка знаходиться в академічній відпустці, а в коледж в цей день вона прийшла разом з дівчинкою приблизно 3 років, імовірно з сестрою. На викладача студентка напала прямо в робочому кабінеті. Постраждалою виявилася завідуюча економічним факультетом.

Швидше за все, травми не були серйозними, так як із закладу в швидку допомогу постраждала дійшла сама. Є також інформація, що дівчині хотіла запобігти інша студентка, яка отримала травму. Також відомо, що нападниця перебувала на обліку у психіатра.

Хіти тижня. "Ти, п*здюк, бл*дь, тут ніхто не розмовляє мовою!": В Одесі стався скандал через українську (відео)

п’ятниця, 24 січень 2020, 10:00

Покупець поводився коректно, але нетверезу жінку це тільки розлютило ще більше. В Одесі покупець і п'яна продавчиня супермаркету "ГурманЪ" посварилися через українську мову. Продавчиня нахамила покупцеві та матом запропонувала йому забиратися додому і ...

Хіти тижня. "Полудурок говорит "я наклонился к нему", хотя явно видно, что он ударил первым... интересно, а что это за друзья криминальной внешности обедают с народным депутатом!" - ветеран АТО про бійку з Ківою

п’ятниця, 24 січень 2020, 9:00

Користувачі соцмереж мали змогу ознайомитися із розвитком подій, який кожна сторона конфлікту - ветеран АТО та нардеп Ківа - описала зі свого боку. "Полудурок говорит "я наклонился к нему, чтобы попросить", хотя явно видно, что он его ударил первым)) и...