У Росії студентка в коледжі напала із ножем на викладача (фото)

За словами учнів, ця студентка знаходиться в академічній відпустці, а в коледж в цей день вона прийшла разом з дівчинкою приблизно 3 років.

У російському місті Чебоксари в економіко-технологічному коледжі студентка напала з ножем на викладача, передають Патріоти України.

Як повідомляє місцева преса, студентка другого курсу прийшла в коледж приблизно о 9 ранку. Цікаво, що дівчина на вході проходила через металодетектор, який спрацював на металевий предмет, але вахтерка не надала цьому значення.

За словами учнів, дана студентка знаходиться в академічній відпустці, а в коледж в цей день вона прийшла разом з дівчинкою приблизно 3 років, імовірно з сестрою. На викладача студентка напала прямо в робочому кабінеті. Постраждалою виявилася завідуюча економічним факультетом.

Швидше за все, травми не були серйозними, так як із закладу в швидку допомогу постраждала дійшла сама. Є також інформація, що дівчині хотіла запобігти інша студентка, яка отримала травму. Також відомо, що нападниця перебувала на обліку у психіатра.

Хіти тижня. Зіркова "пушка-пишка" шокувала відвертим знімком у білизні

неділя, 20 вересень 2020, 1:00

Хтось в захваті від нового фото, інші ж висловлюють своє розчарування... "Ох, скільки разів кожен з нас щось замовляв і не вгадував з розміром. А особливо, коли маєш якісь не звичні розміри або особливості тіла. Ну що, дівчатка і хлопчики, пишіть в ком...

Як у фільмі жахів: В окупованій Макіївці з кранів ллється вода з хробаками (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 0:32

В окупованій бойовиками Макіївці Донецької області у людей нова біда: тут з крана почали витікати "сюрпризи", повідомляють Патріоти України. Також в мережі опублікували фото з цим жахливим видовищем. "Макіївка. Східний. Набрали в ванну води. Вони жахну...