Допускають вбивство: У Росії трагічно загинула дочка зірки фільму "Місце зустрічі змінити не можна" (фото)

У Москві (РФ) загинула дочка Заслуженого артиста Росії, актора, відомого за фільмами "Місце зустрічі змінити не можна", "Як гартувалася сталь" і "Ати-бати, йшли солдати..." Володимира Конкіна - Софія. Їй було 32 роки, передають Патріоти України.

Софія Конкіна вирушила в басейн при фітнес-клубі Jump 22 вересня, додому з тренування дівчина так і не повернулася. Через дві доби стало відомо, що вона потрапила в реанімацію з діагнозом "Утоплення", Софія померла від відмови нирок.

Співробітники поліції проводять перевірку – за яких обставин захлинулася дочка відомого актора і чому родичі більше доби нічого не могли дізнатися про її долю. Не виключається і кримінальний характер смерті Софії.

Російські ЗМІ також повідомили, що Софія перебувала в залі з басейном близько 23:30 за московським часом, інших відвідувачів фітнес-клубу там не було. Коли вона почала тонути – цього ніхто не бачив, за версією співробітників центру, вона пробула у воді нетривалий час.

Відзначимо, Софія Конкіна – дочка відомого артиста Володимира Конкіна. Вона працювала юристом. У неї залишилися двоє дітей.

У стародавніх майя виявили складні технології, вчені заявили про неймовірну сенсацію

субота, 24 жовтень 2020, 8:05

Древня цивілізація майя використовувала складні технології з очищення води - в місті Тікаль близько 2 тисяч років тому вони побудували системи фільтрів у водосховищі Коррієнталь на території сучасної північної Гватемали. Конструкції зводили з натуральн...

Бережіться! Названо три звички, які руйнують печінку, у список входять фрукти

субота, 24 жовтень 2020, 7:50

Печінка відіграє величезну роль у підтриманні обміну речовин, у ній відбувається знешкодження токсинів, тому важливо стежити за своїм харчуванням і відмовитися від звичок, які здатні нашкодити, передають Патріоти України. Щоб цей орган був здоровим і ...