У Росії ведмеді роздерли маленьку дитину - все сталося миттєво

У російському Сочі ведмеді роздерли 11-річну дитину. Інцидент стався 4 серпня в селищі Дагомис. Про це повідомили в Telegram-каналі "Підйом", передають Патріоти України.

Жахливий інцидент стався, коли дитина пройшла до вольєра міні-зоопарку через незачинену хвіртку, і двоє тварин накинулися на нього.

Після того, що сталося, мер Сочі оголосив про закриття всіх міні-зоопарків в місті. "На території Сочі неприпустимо знаходження хижих тварин в приватних володіннях, які приймають відвідувачів і туристів. Всі подібні міні-зоопарки, клітки і вольєри повинні бути закриті. Вони не можуть забезпечити безпеку наших з вами дітей", - заявив мер міста.

За його словами, департамент курортів і туризму спільно з правоохоронними органами Сочі повинні провести перевірку всіх приватних малих об'єктів розміщення, баз відпочинку і, так званих пікнікових полян на відповідність вимогам безпеки перебування на їх території туристів.

В останній місяць 2020 року на українців чекають зміни в зарплатах та пенсіях

неділя, 29 листопад 2020, 6:50

У грудні в Україні перерахують прожитковий мінімум, що вплине на пенсії та зарплати. Курс долара. Посилення карантину і розпал пандемії можуть негативно вплинути на вартість долара. А чим гірше американській валюті, тим дешевше вона коштує в Україні. А...

Настає останній коридор затемнень 2020 року

неділя, 29 листопад 2020, 6:30

Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя. Проте його вплив відчуватиметься за тиждень до початку коридору затемнення і тиждень після, тобто, до 21 грудня – зимового сонцестояння. Традиційно, з погляду...