У Росії заявили, що співжиття без реєстрації шлюбу становить "загрозу нацбезпеці"

У Міністерстві юстиції росії заявили, що співжиття громадян без офіційної реєстрації шлюбу нібито може становити «загрозу національній безпеці», передають Патріоти України.

Про це заявив заступник міністра юстиції Вадим Баланін під час виступу на Петербурзькому міжнародному юридичному форумі.

За його словами, у сучасному суспільстві зростає кількість пар, які живуть разом без офіційного оформлення шлюбу, а також зберігається значна кількість розлучень. Саме ці тенденції він пов’язав із ризиками для демографічного стану країни та, як наслідок, для національної безпеки.

Заява викликала активне обговорення, оскільки фактично розширює поняття «безпеки» на сферу приватного життя громадян і сімейних відносин.

У російському відомстві вважають, що зміни у сімейній поведінці населення можуть впливати на довгострокові демографічні показники, що й стало підставою для такої формулювання.

Спека дає про себе знати: У Києві ввели екстрені відключення світла

четвер, 25 червень 2026, 12:28

Столиця України частково знеструмлена. Діють аварійні відключення, повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК вранці в четвер, 25 червня, передають Патріоти України. "Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо...

У Росії заявили, що співжиття без реєстрації шлюбу становить "загрозу нацбезпеці"

четвер, 25 червень 2026, 11:30

У Міністерстві юстиції росії заявили, що співжиття громадян без офіційної реєстрації шлюбу нібито може становити «загрозу національній безпеці», передають Патріоти України. Про це заявив заступник міністра юстиції Вадим Баланін під час виступу на Петер...