У Росії зареєстрували першу вакцину від коронавірусу - вже щепили дочку Путіна

Президент РФ Володимир Путін оголосив про реєстрацію в Росії першої в світі вакцини проти коронавірусу. Він запевнив, що вакцина ефективна і формує стійкий імунітет. Вакцинацію вже пройшла одна з його дочок. Про це повідомляє "Комерсант", передають Патріоти України.

У реєстраційному посвідченні вказано, що вакцина надійде в цивільний оборот 1 січня 2021 року. "Наскільки мені відомо, сьогодні вранці зареєстрована, вперше в світі зареєстрована вакцина проти нової коронавірусної інфекції ... вона працює досить ефективно, формує імунітет стійкий і, повторюю, пройшла всі необхідні перевірки", - сказав Путін на нараді з членами уряду.

Як додав глава МОЗ РФ Михайло Мурашко, вакцина почне вироблятися на двох майданчиках - центром ім. Гамалії МОЗ Росії і компанією "Біннофарм".

"Розпочнеться поетапне застосування вакцини в цивільному обороті. Перш за все, вважаємо за необхідне запропонувати вакцинацію тим, чия робота пов'язана зі спілкуванням з інфікованими людьми. Це медичні працівники. І тим, від кого залежить здоров'я дітей, - це вчителі", - сказав міністр.

У свою чергу Telegram-канал 360tv.ru призводить слова Путіна про вакцинацію проти коронавірусу його дочки. "Після першого щеплення у неї була температура 38, на наступній день - 37 з невеликим. І все. Після другого щеплення температура теж трохи піднялася, але все потім зійшло нанівець. Почувається добре", - заявив глава Кремля.

З карти знялися 20 тисяч: "ПриватБанк" потрапив у гучний скандал, спливли подробиці

п’ятниця, 25 вересень 2020, 15:14

ПриватБанк потрапив у скандал через банкомат, який "з'їв" 20 тисяч гривень особистих коштів українки. А після запевнень повернути гроші протягом 30 хвилин, виявилося, що питання буде розглядатися протягом тижня. На фінансову установу поскаржилися на са...

З архіву ПУ. Палка уболівальниця позбавила дару мови коментатора під час баскетбольного матчу (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 15:00

Курйозний випадок стався під час матчу чемпіонату світу з баскетболу.