У руїнах будинку в Дніпрі знайшли велику суму грошей, - мер Філатов

У руїнах зруйнованого російською ракетою будинку в Дніпрі було знайдено дуже велику суму грошей. Про це повідомив мер Дніпра Борис Філатов, передають Патріоти України.

"Ніхто не сховав її, не привласнив. Зараз гроші перебувають у Соборному відділенні поліції. Сума, валюта, упаковка не розголошуються (хоча, звичайно, мені, наприклад, всі подробиці відомі)", - зазначив він.
За словами Філатова, всі, кого ця інформація стосується, можуть звернутися до поліції. За умови підтвердження суми, валюти, упаковки гроші буде повернуто.

"Мабуть, я піду": Наречений під час весілля викрив зраду нареченої зі свідком

неділя, 28 травень 2023, 21:30

Наречений, який дізнався про роман нареченої зі своїм свідком та найкращим другом, викрив їхню інтрижку просто під час весілля і змусив дівчину заплатити за банкет, передають Патріоти України. Як повідомляє Daily Record, історія стала відома завдяки зг...

Хто має право на відстрочку від служби під час війни і які документи потрібні - роз'яснення

неділя, 28 травень 2023, 21:28

Під час дії воєнного стану передбачено відстрочку від мобілізації для чоловіків віком від 18 до 60 років, що підлягають мобілізації. Право на відстрочку мають громадяни, що працюють у низці органів державної влади, місцевого самоврядування чи у певних ...