У Садового наче пороблено: Львівське сміття знову в центрі скандалу, вантажівки з відходами засікли в зоні ЧАЕС

Очевидці стверджують, що машини зі львівськими номерами приїжджають в зону відчуження, починаючи з 1 листопада.

Львівське сміття продовжує свої «подорожі» по Україні. Цього разу сміттєвози з побутовими відходами зі Львова були помічені в Чорнобильській зоні відчуження, інформують Патріоти України.

Як повідомляє GreenPost, вміст вантажівок вивантажується на полігоні біля колишнього села Лелев поруч з містом Чорнобилем. Ще не з'ясовано, на яких підставах вантажівки зі сміттям зі Львова розвантажуються на полігоні в Лелевій. Очевидці стверджують, що машини зі львівськими номерами приїжджають в зону відчуження, починаючи з 1 листопада. Щодня сміття вивантажують 4-6 машин. Причому, щоб потрапити на полігон, сміттєвозам необхідно проїхати через два КПП.

Нагадаємо, проблеми зі сміттям зі Львова почалися ще в 2016 році, коли вичерпалися можливості звалища в селі Великі Грибовичі. Вантажівки з львівським сміттям знаходили в самих різних областях. Після тривалих суперечок місто і область оголосили, що знайшли рішення проблеми.

Природне право повноцінної життєдіяльності жінок: Шотландія першою у світі скасує плату за тампони та прокладки

понеділок, 15 серпень 2022, 23:45

З 15 серпня у Шотландії набирає чинності закон, який зобов'язує державні та освітні установи безплатно надавати жінкам тампони та прокладки під час менструації. Це перша подібна реалізована загальнонаціональна програма у світі. Уряд Шотландії з 2017 ро...

Рф зондує ґрунт для політичних торгів: тисне на Донбасі й чіпляється за «сухопутний коридор» з Криму.

понеділок, 15 серпень 2022, 23:03

Тим часом, Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє суперечливу інформацію, що росіяни можуть прискорити підготовку до "референдуму" з метою анексії окупованих територій України. Днями Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні попе...