У Сакраменто та Філадельфії: Фани побачили Дзідзьо в несподіваних місцях

Український співак Михайло Хома, відомий під псевдонімом Дзідзьо не так часто дає про себе знати, як би того хотіли його прихильники. З початком повномасштабної війни виконавець змінив свій веселий образ на стриманий та глибокий. Артист зосередився на благодійних виступах та активно допомагає нашій армії. Подекуди Дзідзьо випускає спільні композиції з Олександром Пономарьовим. А декілька місяців тому заспівав дуетом з 10-річною незрячою волонтеркою зі Львівщини Анною-Марією, повідомляють Патріоти України.

Днями ж Дзідзьо взяв участь благодійних заходах у США на підтримку України, про що виконавець розповів у Instagram. І там він теж виступив з 10-річною Анною-Марією: "2 лютого на молитовному сніданку у Вашингтоні мав честь виступати з промовою перед українцями та конгресменами Америки, які впливають на таку важливу сьогодні допомогу для нашої України. Я виконав для них премʼєру пісні "Колискова для Героя", яку присвятив матерям, які втратили синів, жінкам, які втратили чоловіків, дітям, які втратили батьків. В очах присутніх побачив сльози і розуміння величезного болю України. Цього ж дня на Гала-Вечері представив публіці нашу надзвичайну Анну-Марію, історія якої не залишила байдужим нікого", - розповів артист.

Також Дзідзьо в рамках своєї поїздки до США побував у Філадельфії, а потім - в Сакраменто, де відбувались благодійні вечори на підтримку України. Зали були переповнені і радо зустріли українського виконавця.


В Україні змінюються умови військового обліку: Що тепер чекає на чоловіків

п’ятниця, 19 квітень 2024, 18:56

В Україні відбудуться зміни в умовах військового обліку завдяки новому закону про мобілізацію. Зокрема, чоловіки повинні будуть уточнити свої військово-облікові дані без очікування повістки. Крім того, запрацював єдиний реєстр "Оберіг" - там міститься ...

Закликав до захоплення України: СБУ оголосила підозру відомому пропутінському музиканту

п’ятниця, 19 квітень 2024, 18:52

Служба безпеки України повідомила про підозру прокремлівському музиканту, який агітував за Путіна на окупованому Донбасі. Йдеться про музиканта Олексія "Джанго" Піддубного, який публічно виправдовує російську збройну агресію проти України. Йому загрожу...