"У салоні стояла мертва тиша": Пасажир розповів про аварію літака в Підмосков'ї (фото)

Одна мама синові говорила, що йому буде що розповісти 1 вересня в школі.

Борис Швайгер. Фото: соцмережі.

Пасажир літака А-321 рейсом Москва – Сімферополь, який здійснив аварійну посадку посеред поля в Підмосков'ї, Борис Швайгер розповів деталі інциденту. Спогадами про "друге народження" поділився він в коментарі "Комсомольськой правде", передають Патріоти України.

Чоловік розповів, що повинен був летіти напередодні, проте випадково взяв квиток на фатальний літак 15 серпня. "У літаку стояла мертва тиша. Про посадку не говорили. Всі розуміли, що відбувається. Літак знижувався, земля була близько. Я боявся навіть сказати, що бачу іскри з двигунів, вони горіли. Секунди вирішували все. І я ж спеціально беру місце біля двигуна, щоб сказати, якщо щось таке побачу. Але в реальності не став кликати когось, розводити паніку. Я розумів, що літак падає і бігти до стюардеси небезпечно – краще залишитися на місці. Але ми приземлилися. Люди в паніці самі відкрили одні двері. З'явилися надувні трапи, екіпаж знову з'явився, зпускалися жінки з дітьми", – поділився він.

За словами Швайгера, вже за бортом літака люди шукали один одного. І прагнули відійти подалі – побоювалися, що літак вибухне. "Хвилин 15 паніка, страх і усвідомлення ситуації. Потім вийшов пілот, сказав, що в 300 метрах аеропорт, показав напрямок, куди нам треба йти по кукурудзяному полю. І ми один за одним пішли. Чув, як мама синові говорила, що йому буде що розповісти 1 вересня в школі. Думаю, що вона намагалася бадьорити сина, не нагнітати", – розповів пасажир.

Хіти тижня. "Все в го*не и моче, отношение к пациенту - пи**ец! Су*а, нет слов!": Киянин шокував розповіддю про реалії коронавірусної лікарні

четвер, 29 жовтень 2020, 3:00

У Києві пацієнтів з коронавірусом лікують у лікарні в жахливих умовах з антисанітарією та неналежним ставленням медичного персоналу до хворих. Також мають місце інциденти з крадіжками медичного обладнання. Про ситуацію в інфекційному відділенні клінічн...

Хіти тижня. "Земля тряслась - як наші груди, змішались у купу коні, люди ...": В Одесі сталося криваве "побоїще" (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 2:00

Інцидент стався в кафе "Фанконі". Як видно на кадрах, спочатку почалася бійка між хлопцями, в ній брали участь і дівчата. У бійку втрутилися поліцейські. В результаті інциденту щонайменше в одного з учасників було сильно розбите обличчя.