"У салоні стояла мертва тиша": Пасажир розповів про аварію літака в Підмосков'ї (фото)

Одна мама синові говорила, що йому буде що розповісти 1 вересня в школі.

Борис Швайгер. Фото: соцмережі.

Пасажир літака А-321 рейсом Москва – Сімферополь, який здійснив аварійну посадку посеред поля в Підмосков'ї, Борис Швайгер розповів деталі інциденту. Спогадами про "друге народження" поділився він в коментарі "Комсомольськой правде", передають Патріоти України.

Чоловік розповів, що повинен був летіти напередодні, проте випадково взяв квиток на фатальний літак 15 серпня. "У літаку стояла мертва тиша. Про посадку не говорили. Всі розуміли, що відбувається. Літак знижувався, земля була близько. Я боявся навіть сказати, що бачу іскри з двигунів, вони горіли. Секунди вирішували все. І я ж спеціально беру місце біля двигуна, щоб сказати, якщо щось таке побачу. Але в реальності не став кликати когось, розводити паніку. Я розумів, що літак падає і бігти до стюардеси небезпечно – краще залишитися на місці. Але ми приземлилися. Люди в паніці самі відкрили одні двері. З'явилися надувні трапи, екіпаж знову з'явився, зпускалися жінки з дітьми", – поділився він.

За словами Швайгера, вже за бортом літака люди шукали один одного. І прагнули відійти подалі – побоювалися, що літак вибухне. "Хвилин 15 паніка, страх і усвідомлення ситуації. Потім вийшов пілот, сказав, що в 300 метрах аеропорт, показав напрямок, куди нам треба йти по кукурудзяному полю. І ми один за одним пішли. Чув, як мама синові говорила, що йому буде що розповісти 1 вересня в школі. Думаю, що вона намагалася бадьорити сина, не нагнітати", – розповів пасажир.

Резонанс тижня. Довелося розрізати гараж: В Одесі поліція виявили моторошну знахідку (фото, відео)

середа, 3 червень 2020, 0:35

Скелетовані останки обгорілого тіла були виявлені за гаражами на вулиці Іцхака Рабіна. На території гаражів в Малиновському районі міста Одеси був виявлений скелет обгорілої людини, обставини загибелі якого невідомі. Про це повідомили у вівторок, 26 тр...

Не виконали план: У Китаї співробітників фірми покарали поїданням черв'яків (відео)

середа, 3 червень 2020, 0:32

Влада почала розслідування інциденту, а співробітники фірми почали отримувати погрози від начальства. У Китаї співробітників фірми дизайну інтер'єру покарали за невиконання плану продажів поїданням живих черв'яків. Це сталося в міському окрузі Біцзе, п...