У секретному сховищі Гітлера в Аргентині знайшли дуже цікаві речі

"Криївка" фюрера знаходиться в 600 милях на північ від Буенос-Айреса.

Археологи дослідили в Аргентині секретне сховище, яке, імовірно, призначалося для керівників нацистської Німеччини. Про це повідомляє видання Express, передають Патріоти України.
Про знахідку розповіли колишній американський спецназівець Тім Кеннеді і ветеран Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Боб Бер. За їх словами, "криївка" Гітлера знаходиться в 600 милях на північ від Буенос-Айреса. Місцеві жителі навіть придумали легенди, що пояснюють перебування в віддаленому регіоні трьох невідомих будівель.

Під час розкопок археологи знайшли в будівлях спільну фотографію лідера нацистської Німеччини Адольфа Гітлера і італійського диктатора Беніто Муссоліні на прогулянці, а також коробку із золотими монетами, які були виготовлені в Німеччині в період Другої світової війни. У тому ж місці було знайдено знімок дитини, одягненої в нацистську форму зі свастикою на руці.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...