Завдяки сильним дощам, які пройшли в анексованому Криму минулого тижня, запаси води у Чорноріченському водосховищі збільшилися до 50 млн кубометрів, чого вистачить більш ніж на рік без урахування інших джерел і нових приток. Про це заявив "замгубернатора" Микола Жигулін в понеділок на апаратній нараді міського уряду, передають Патріоти України із посиланням на ТАСС.
За його словами, в Чорноріченське водосховище за три останні дні вже надійшло 14,5 млн кубометрів. "З урахуванням того, що гірський масив нам воду поставляє, ми розуміємо, що ще близько 6 млн до нас прийде в водосховище", - додав Жигулін. Заступник губернатора додав, що наповнилися і інші джерела води. Так, рівень Кадиковського кар'єра, звідки забирали воду в кінці 2020 року - початку 2021 року через побоювання дефіциту, піднявся на 70 см, це допомогло компенсувати запаси в цій водоймі.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...