У Севастополі після сильних злив Чорноріченське водосховище наповнилося водою на рік вперед

Завдяки сильним дощам, які пройшли в анексованому Криму минулого тижня, запаси води у Чорноріченському водосховищі збільшилися до 50 млн кубометрів, чого вистачить більш ніж на рік без урахування інших джерел і нових приток. Про це заявив "замгубернатора" Микола Жигулін в понеділок на апаратній нараді міського уряду, передають Патріоти України із посиланням на ТАСС.

Раніше повідомлялося, що через посуху попередніх років водосховище обміліло, запаси наближалися до критичних позначок. Влада Севастополя 13 жовтня 2020 року ввела в місті режим підвищеної готовності через скорочення запасів води - її залишалося 16,8 млн куб. м, тобто на два з половиною місяці. Чорноріченське водосховище вміщує близько 60 млн кубометрів води.
"Близько 50 млн кубів у нас буде (рівень водосховища завдяки зливам). Це дозволяє нам прогнозувати, що до вересня наступного року в разі невипадання опадів взагалі все одно зможемо забезпечувати місто", - сказав "замгубернатора".

За його словами, в Чорноріченське водосховище за три останні дні вже надійшло 14,5 млн кубометрів. "З урахуванням того, що гірський масив нам воду поставляє, ми розуміємо, що ще близько 6 млн до нас прийде в водосховище", - додав Жигулін. Заступник губернатора додав, що наповнилися і інші джерела води. Так, рівень Кадиковського кар'єра, звідки забирали воду в кінці 2020 року - початку 2021 року через побоювання дефіциту, піднявся на 70 см, це допомогло компенсувати запаси в цій водоймі.

Хіти тижня. Навмисно не вигадаєш: Голі актори влаштували погоню зі стріляниною за оператором після зйомок порнофільму (відео)

неділя, 25 липень 2021, 13:00

Голі актори фільмів для дорослих влаштували погоню зі стріляниною за оператором після зйомок порнофільму у покинутій церковній школі в США. Про це повідомляє NewscenterABC11, передають Патріоти України. Інцидент стався в місті Меридіан, штат Міссісіпі,...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.