У штабі ООС розвінчали фейк про останні події на Донбасі

У пресслужбі Операції об'єднаних сил (ООС) спростували дані про те, що нібито у зв'язку з протестами в Києві із зони ООС виводяться підрозділи Національної гвардії, передають Патріоти України.

"Всі виконують завдання так, як має бути", – заявили вони, коментуючи інформацію, оприлюднену в Telegram-каналі "Сварщик".

"У соціальній мережі кожен може писати все, що вважає за потрібне. Але у нас ніяких заходів не проводиться. Це все, що я можу сказати про Telegram-канал "Сварщик", – підсумували в ООС.

У прес-службі Національної гвардії України також спростували повідомлення. "Ця інформація не відповідає дійсності", – відповіли там на питання.

Нагадаємо, 3 жовтня цей ресурс опублікував повідомлення про те, що нібито через "заворушення українських націоналістів" до столиці України спрямовуються підрозділи Нацгвардії, які наразі перебувають на Донбасі.

З архіву ПУ. "Зняв з себе автомат, польову куртку з погонами, взяв дві гранати, пістолет і сказав: "У мене вже дорослий син. А ви повинні виростити своїх дітей": Невідомі подвиги генерала Грицака в АТО

субота, 18 вересень 2021, 23:05

"Російська весна" намагалась завершитись парадом "народних республік". Потрібен був новий рішучий та відчайдушний керівник АТО, спроможний призупинити цю вакханалію. Ним став генерал Грицак. Про внесок Василя Грицака в історію російсько-української вій...

Терористи проводять навчання і готуються атакувати Станицю Луганську і Щастя

субота, 18 вересень 2021, 23:03

Президент Володимир Зеленський не виключає загострення та широкомасштабної війни РФ проти України. В Кремлі слова Зеленського сприйняли із жалем і зазначили, що "не хотіли б вдаватися до якихось апокаліптичних очікувань". Російсько-терористичні війська...