У штабі ООС розвінчали фейк про останні події на Донбасі

У пресслужбі Операції об'єднаних сил (ООС) спростували дані про те, що нібито у зв'язку з протестами в Києві із зони ООС виводяться підрозділи Національної гвардії, передають Патріоти України.

"Всі виконують завдання так, як має бути", – заявили вони, коментуючи інформацію, оприлюднену в Telegram-каналі "Сварщик".

"У соціальній мережі кожен може писати все, що вважає за потрібне. Але у нас ніяких заходів не проводиться. Це все, що я можу сказати про Telegram-канал "Сварщик", – підсумували в ООС.

У прес-службі Національної гвардії України також спростували повідомлення. "Ця інформація не відповідає дійсності", – відповіли там на питання.

Нагадаємо, 3 жовтня цей ресурс опублікував повідомлення про те, що нібито через "заворушення українських націоналістів" до столиці України спрямовуються підрозділи Нацгвардії, які наразі перебувають на Донбасі.

"Диктатори падуть, а наша свобода була і буде", - Володимир Кличко передасть премію за свободу для всіх українців до музею

понеділок, 26 вересень 2022, 6:30

Володимир Кличко передасть до Національного музею історії України європейську премію M100 Media Award, яку цього року було присуджено всім українцям за прагнення до свободи. "Кілька днів тому народ України нагороджено Європейською премією за свободу. Я...

Загинула «Квітка», яка повернулася з Італії захищати рідну землю. Сиротами залишилися двоє дітей

понеділок, 26 вересень 2022, 4:38

Боронячи Україну від російського вторгнення, загинула захисниця України Мар'яна «Квітка». Уродженка Івано-Франківщини, вона 14 років прожила в Італії, однак після повномасштабного нападу Росії на Україну повернулася додому. Про загибель відважної украї...