У Швейцарії рашистка з молотком подолала охорону та розтрощила інсталяцію про Путіна (відео)

У швейцарському Цюріху жінка розбила молотком скло інсталяції з російським диктатором Володимиром Путіним. Про це повідомляє місцевий сайт Watson.

Цей об'єкт є частиною рекламної кампанії екологічної асоціації Myclimate у європейській країні, щоб спонукати населення проголосувати за зміни у сфері захисту клімату. При опусканні бюлетеня в імпровізовану урну зображенню Путіна «бракує дихання», і вона червоніє. Організатори вклали в цю інсталяцію символічний сенс. «Зрештою, він боїться за свої мільйони нафтодоларів, які він втратить, якщо проголосує за закон про захист клімату», – написала Myclimate у пресрелізі.

Однак одній людині інсталяція зовсім не сподобалася. Глава асоціації Myclimate Стівен Нефф зазначив, що жінка прорвалася через охорону та розбила молотком скло рекламної інсталіяції.

«Жінка пробралась повз охорону та вдарила молотком об скло інсталяції», – розповів генеральний директор Myclimate Стівен Нефф. Потім її заарештували та доставили до поліції кантону. «Myclimate подала кримінальну справу за пошкодження майна». За попередніми даними, жінка є завзятою путіністкою.

Скло було оперативно прибрано та замінено, каже Нефф. Але сьогодні ввечері інсталяція, ймовірно, вже не працюватиме. Незважаючи на інцидент, організатор задоволений акцією: «Більше 150 людей вже кинули свої конверти для голосування в рот Путіну. Ми також вважаємо, що це нормально, якщо було кілька голосів проти, ми раді демократичним дебатам, які можуть відбутися у Швейцарії».

Розгнівана жінка була винятком, продовжив Нефф. «Переважна більшість вважає нашу кампанію чудовою». Багато людей побачили інсталяцію у вівторок і повернулися в середу з конвертом для голосування. Багато туристів також зацікавляться акцією. Організатори пояснили, що сьогодні інсталяцію Путіна можна буде побачити два дні на вокзалі в Берні, а потім два дні в Женеві. Чи ухвалять закон про захист клімату, вирішать 18 червня.

Оце так: Дідусі віком до 76 років стали лідерами безжальної банди озброєних грабіжників

субота, 24 лютий 2024, 12:28

В Італії заарештували банду високопоставлених озброєних грабіжників віком від 51 до 76 років. Банду з шести пенсіонерів затримали після скоєння декількох озброєних крадіжок зі зломом у поштових відділеннях у Римі. 70-річний Італо Де Вітт на прізвисько ...

Березень просто озолотить: Ось кому пощастить з фінансами в перший місяця весни

субота, 24 лютий 2024, 11:56

Телець. Для вас початок весни стане періодом квітучих фінансових перспектив. Очікуйте стабільного потоку доходу і, можливо, навіть якихось вигідних можливостей, які постукають у ваші двері. Однак ключовим моментом є стриманість: не піддавайтеся прагнен...