У Славутичі священик ПЦУ з одним хрестом у руках пішов на окупантів і заявив, що готовий до смерті

У Славутичі місцевий священник Православної церкви України Іван Шепіда не побоявся окупантів і, разом з іншими містянами, чинив опір. Із собою він узяв лише хрест і хоругви. Також священник причастився перед акцією протесту. Про це повідомив священник Олег Козак, передають Патріоти України.

"Священник Іван Шепіда. Настоятель Свято-Іллінського храму УПЦ міста Славутича. Причастившись Тіла і Крові Господа нашого Іісуса Христа, взявши хрест і хоругви з людьми, пішов на скупчення окупантів", – ідеться в повідомленні.

Наблизившись до них, він став голосно проповідувати, щоб забиралися додому. Шепіда назвав окупантів нехристями й наказав познімати хрестики у кого є, бо християни на простих людей автомати не наставляють.

Коли ж один крепко екіпірований спецназівець зробив йому зауваження... То священник відповів, що він після Причастя і він із Богом, та в білих ризах – уже приготовлений до похорону. І він, як і люди, не боїться їх. Славне місто Славутич. Є ким пишатися і на кого рівнятися. Та є з ким молитися. Повага та шанування! Вчинок справжнього священника, Християнина, чоловіка. Отак би наш єпископат – в білі ризи – і на передову, завертати орду до дому. Разом із Богом і Українською Православною Церквою ми сила!" – додав Козак.

Унітаз посеред кімнати, низькі стелі та ліжко поряд із пралкою: У Києві здають найменшу квартиру з "оригінальним" ремонтом (фото)

понеділок, 6 лютий 2023, 19:56

У Києві здають в оренду одну з найменших квартир площею лише 12 квадратів. За 4300 грн пропонують житло у підвальному приміщенні, зі стелями "не для високих", пральною машинкою поруч із ліжком. Квартира складається із двох невеликих приміщень, в одному...

"Відлуння" трагедії у Туреччині: У НАН попередили, де в Україні можливий потужний землетрус

понеділок, 6 лютий 2023, 19:23

Україна розташована на північній окраїні сейсмоактивного поясу, на якому стався потужний смертоносний землетрус у Туреччині. Найпотужніші землетруси в Україні можливі південному-заході Одеської області, розповів заступник директора Інституту геофізики ...