
28 жовтня в американському штаті Міссісіпі внаслідок ДТП на волі опинилися агресивні мавпи, інфіковані низкою захворювань. Про це поінформував у Facebook департамент шерифа округу Джаспер, передають Патріоти України.
"На трасі I59 поблизу позначки 117 миль сталася ДТП. Це була вантажівка, яка перевозила мавп-резусів із Тулейнського університету. Мавпи важать приблизно 18 кг, агресивні до людей, під час контакту з ними потрібні засоби індивідуального захисту. Мавпи є переносниками гепатиту С, герпесу й COVID", – ідеться в повідомленні.
Його автори зазначили, що тварин перевозили у клітках, але частина з них опинилася на волі. Після того як до вантажівки, яку було пошкоджено під час аварії, дісталися фахівці, з'ясували, що втекли щонайменше три мавпи.
До їх пошуків приєдналися правоохоронці, представники компанії з утилізації тварин і Управління дикої природи й рибальства Міссісіпі. В оновленій частині посту департамент шерифа зазначив, що "мавп, які втекли, окрім однієї, убили", і пошуки примата-втікача тривають.
Телеканал NDTV повідомляє, що макак-резусів широко використовують у наукових дослідженнях, тому що вони мають генетичну схожість із людьми. Саме таку мавпу США послали в космос 1948 року.
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...