Збиралися на відпочинок, але все пішло не за планом: У США подружжя померло від COVID-19 в один день

Подружжя з американського міста Детройт померли від коронавірусу в різних лікарнях в один день. Про це повідомляє сайт телеканалу Fox 2, зазначають Патріоти України.

Пара прожила у шлюбі 22 роки, і за цей час у них народилися семеро дітей. У серпні родина збиралася на відпочинок до Флориди, щоб відсвяткувати річницю весілля. Напередодні поїздки чоловікові стало зле він і залишився вдома.

За два дні жінка заразилася коронавірусною інфекцією та потрапила до лікарні у Флориді. А чоловік з COVID-19 був доправлений до лікарні у Детройті. Їх підключили до апарату штучної вентиляції легень. Однак 7 вересня вони померли з різницею у декілька годин.

Хіти тижня. В Індії дівчинку з хоботом замість носа визнали втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші (фото, відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 3:00

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходиться довгастий хобот. Фото. Дівчинку з Індії, яка народилася з хоботом замість носа, визнали втіленням божества на землі. Про це повідомляє британське видання Dai...

Хіти тижня. Дніпрян шокує новий "цар-балкон", який нагадує труну й може поховати не лише дивакуватих хазяїв (фотофакти)

вівторок, 28 вересень 2021, 1:00

У Дніпрі на правому березі з'явився "цар-балкон", який візуально нагадує труну. Важливо, що він може бути небезпечним для місцевих жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. Так, балкон знаходиться в Шевченківському районі міста ...