У США розробляють план щодо контактів з НЛО для військових пілотів, - Business Insider

Контакти пілотів Збройних сил США з невідомими об’єктами в небі знову змушує Департамент оборони країни діяти. Власне, у Військово-морських силах підтвердили, що військові розробляють інструкцію, яка визначить формальний процес для пілотів і військового персоналу для повідомлення про спостереження НЛО, повідомляють Патріоти України.

Як пише Business Insider, робота почалася через зростання випадків, які у ВМС називають «вторгненням передового літального апарата в розташування ударних військово-морських сил на авіаносцях». Читайте також США, Росія і Китай змагаються за технології НЛО – екс-конгресмен «Впродовж останніх років була ціла низка повідомлень про неавторизовані чи невизначені літаки, які заходили в радіуси під контролем військових і у визначений авіапростір», - сказав прес-секретар ВМС США.

«З міркувань безпеки і захисту, ВМС і ВПС США ставляться до цих повідомлень дуже серйозно і розслідують кожен з випадків», - додали американські військові. Щоб покращити майбутні розслідування, ВМС хоче встановити формальну процедуру, щоб про такі «підозрілі вторгнення дізнавалися відповідні органи».

Також повідомляється, що робота в цьому напрямку наразі триває. Хоч вона відбувається без будь-якого визнання існування позаземного життя, ініціатива дає зрозуміти, що в Департаменті оборони визнають автентичність низки задокументованих контактів з НЛО за останні роки. І вони достатньо справжні, щоб на їхній підставі можна було починати розслідування.

Хіти тижня. Захоплював Слов’янськ і переправляв з Росії зброю: На Запоріжжі спіймали соратника Гіркіна (фото, відео)

середа, 21 серпень 2019, 22:00

Зловмисника затримали на території України - у Запорізькій області. Бойовик був членом так званої "ДНР" поки проросійські окупанти не оголосили його у "розшук", повідомляють Патріоти України. У лави незаконного формування він потрапив прямо з-за ґрат. ...

"Нічого не віщувало біди...": Зіркова українська танцівниця ледь не стала жертвою дикої тварини (фото)

середа, 21 серпень 2019, 21:16

Під кінець подорожі по Америці на зірку в лісі полювала дика рись з лісів Іссакуа. Другий рік поспіль свої літні канікули прими балету проводять в цій країні. Разом з чотирирічною донькою Настею вони півтора місяця відпочивали в Америці.Як зізнається К...