У США розробляють план щодо контактів з НЛО для військових пілотів, - Business Insider

Контакти пілотів Збройних сил США з невідомими об’єктами в небі знову змушує Департамент оборони країни діяти. Власне, у Військово-морських силах підтвердили, що військові розробляють інструкцію, яка визначить формальний процес для пілотів і військового персоналу для повідомлення про спостереження НЛО, повідомляють Патріоти України.

Як пише Business Insider, робота почалася через зростання випадків, які у ВМС називають «вторгненням передового літального апарата в розташування ударних військово-морських сил на авіаносцях». Читайте також США, Росія і Китай змагаються за технології НЛО – екс-конгресмен «Впродовж останніх років була ціла низка повідомлень про неавторизовані чи невизначені літаки, які заходили в радіуси під контролем військових і у визначений авіапростір», - сказав прес-секретар ВМС США.

«З міркувань безпеки і захисту, ВМС і ВПС США ставляться до цих повідомлень дуже серйозно і розслідують кожен з випадків», - додали американські військові. Щоб покращити майбутні розслідування, ВМС хоче встановити формальну процедуру, щоб про такі «підозрілі вторгнення дізнавалися відповідні органи».

Також повідомляється, що робота в цьому напрямку наразі триває. Хоч вона відбувається без будь-якого визнання існування позаземного життя, ініціатива дає зрозуміти, що в Департаменті оборони визнають автентичність низки задокументованих контактів з НЛО за останні роки. І вони достатньо справжні, щоб на їхній підставі можна було починати розслідування.

Хіти тижня. Можна і в Москву: Стало відомо, скільки коштує замовити на Новий рік "95 квартал"

вівторок, 10 грудень 2019, 3:00

Президент Володимир Зеленський виступати не буде за жодних умов. Спливли розцінки новорічного виступу студії "Квартал 95", а також стало відомо, чи братиме участь президент України Володимир Зеленський. Як виявилося, ціна залежить від складу артистів, ...

Хіти тижня. "Вода с кровью убитых стекала в ялтинский водопровод", - блогер про страшні звірства "совка" в Криму

вівторок, 10 грудень 2019, 2:00

"Оккупанты начали процесс возвращения захваченных украинских кораблей, который должен завершиться сегодня ночью", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти України, і продовжує:. "2. В Крыму сегодня простились с убитой своим отчи...