У США вакцину Pfizer дозволять дітям від 12 років

Регулятор США планує наступного тижня дозволити використання вакцини Pfizer від коронавірусу дітям від 12 до 15 років, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Голос Америки"

Наразі щеплення препаратом можуть отримати особи старше 16 років. Водночас, Адміністрація з контролю за харчами та ліками (FDA) США вивчає дані дослідження, які провела компанія Pfizer. У ньому взяли участь 2260 дітей віком від 12 років. Зазначається, що препарат показав стовідсоткову ефективність та був добре сприйнятий дитячим організмом.

Окрім того, тривають дослідження ефективності препарату на дітях від 2 до 11 років. Результати обіцяють оприлюднити у вересні.

"Відпали, дізнавшись про нові тарифи": У Києві сталася незвичайна НП з маршруткою (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 0:32

У Києві на Троєщині у маршрутки повністю відпали двері. Відповідне фото опубліковано в Telegram-каналі "Київ без цензури", передають Патріоти України. Як видно на знімку, передні двері маршрутки відвалилися і впали на асфальт. "Звичайна подія з маршрут...

Ви будете шоковані: ТОП-10 фото з-під мікроскопа, які перевернуть ваше уявлення про звичні речі

понеділок, 17 травень 2021, 0:26

Кожен день людина дізнається щось нове. А іноді для цього навіть не потрібно їхати в інше місто або країну - можна лише взяти мікроскоп і по-іншому поглянути на звичні речі. Погляньте, як виглядають під мікроскопом кристали солі, джинси, зубна щітка та...