У Стамбулі померла місцева кішка-знаменитість - вона зустрічала Барака Обаму та Реджепа Ердогана (фото)

У Стамбулі (Туреччина) померла місцева кішка-знаменитість на ім'я Глі. Майже все своє життя вона провела в соборі Святої Софії, де стала його неофіційним хранителем та улюбленицею туристів, передають Патріоти України.

Світова слава прийшла до Глі в 2009 році, коли вона вийшла зустрічати ще тодішніх прем'єр-міністра Туреччини Реджепа Ердогана та президента США Барака Обаму під час їх візиту до собору. Згідно з інформацією в Twitter губернатора Стамбула Алі Ерлікая, Глі померла в одній з місцевих ветклінік. Їй було 16 років.

"Ми ніколи не забудемо тебе, Глі. Я дуже засмучений цією втратою", - написав Ерлікая. Глі народилася в 2004 році, і майже з самого народження її опікала турецький археолог та реставратор Дефне Балі, яка працювала в соборі Святої Софії. Наскільки відомо, Глі навіть народила кошеня, дівчинку, але через рік кішка загинула під колесами туристичного автобуса.

"Назвав мене товстофобним л*йном": Підлітка вигнали з літака за скаргу на сусіда

субота, 1 квітень 2023, 0:40

Підліток заявив, що його вигнали з літака після того, як він поскаржився на "ожирілого чоловіка", який зайняв "добру частину" сидіння. Про це повідомляє Lad Bible, передають Патріоти України. Мандрівник анонімно звернувся до Reddit, щоб розповісти про ...

Може спричинити раптову зупинку серця: Вчені не радять пити популярний у молоді напій

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:29

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляють Патріоти України із посил...