У столиці затримали ватажка "ЛНР"

Чоловік жив з підробленими документами і навіть влаштувався на роботу за фахом.

СБУ затримала в Києві одного з командирів бойовиків "ЛНР". Він брав участь у бойових діях проти українських військових, повідомляють Патріоти України із посиланням на прес-службу СБУ.

Чоловік із міста Стаханов Луганської області. У 2014 році приєднався до так званої народної міліції "ЛНР". Ватажки призначили його заступником командира одного з підрозділів бойовиків. Маючи вищу інженерну освіту, загарбник виконував завдання із забезпечення ремонту бронетанкової та військової автомобільної техніки терористичних угруповань.

Військовий "ЛНР" жив в Україні з підробленими документами. У Києві він влаштувався на роботу в компанію, яка надає телекомунікаційні слуги. Бойовику загрожує до 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...