У сусідньому з вибухом будинку на Позняках у Києві помітили тріщини, жителі налякані (фото, відео)

У Києві мешканці будинку на проспекті Петра Григоренка, 41, який розташований поруч з будівлею на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5, де трапився вибух і обвалилися кілька поверхів, поскаржилися, що у них у під'їзді потріскалися стіни, передають Патріоти України.

Про таку ситуацію написала журналістка, киянка Тамара Кудрявченко на своїй сторінці в Facebook, відзначивши, що поспілкувалася зі своїми сусідами. За її словами, на перший погляд, збитки у їхньому будинку невеликі – вибите скло, рами, у деяких людей в квартирах незначні обвали.

"Але на другому і на третьому (моєму) поверхах виявлені тріщини в стінах. Вище я особисто не піднімалася поки. Раніше тріщин не було", – підкреслила киянка.

Також вона поскаржилася, що виникли проблеми з ліфтом, і їздити у ньому тепер небезпечно. За словами журналістки, жодної документальної експертизи від комісії з приводу стану будинку мешканці поки не отримали.

"Сьогодні виявили, що підвал, у якому знаходиться доступ до всіх комунікацій і газу в будинку, був відкритий. Його нібито не закрили після перевірки", – додала Кудрявченко.

Ще одна мешканка будинку на проспекті Петра Григоренка, 41, Божена Чейпеш опублікувала на своїй сторінці в Facebook фото і відео з під'їзду. На них, зокрема, видно тріщини навколо ліфта.

Українцям з маленьким стажем не дадуть пенсію: Скільки років обов'язково потрібно відпрацювати

понеділок, 27 травень 2024, 18:59

Мінімальний стаж для отримання пенсії становить 15 років. У випадку, якщо не досягнуто цього показника, замість пенсійних виплат надається соціальна допомога. З мінімальним стажем вийти на пенсію можна тільки в 65 років. Тим хто хоче отримувати пенсію ...

Які країни НАТО готові закрити небо на заході України - список

понеділок, 27 травень 2024, 18:43

Деякі країни НАТО готові розширити підтримку Україні і почати збивати ракети та дрони безпосередньо на українській території. Про це повідомляє Bild. Згідно з даними джерел видання, за розширення допомоги виступають:. Проти розширення підтримки вступаю...