У світі величезний запит зрозуміти, що таке Україна: Відомий ірландський віолончеліст неймовірно виконав "Ой, у вишневому саду" (відео)

Ірландський віолончеліст Патрік Декстер зворушливо виконав українську народну пісню «Ой, у вишневому саду». Він зіграв її на західному узбережжі Ірландії. Про це сам музикант написав в Instagram.

«Неймовірна честь бути прикладом того, як підтримка України тягнеться до найвіддаленіших куточків Європи», – прокоментував Декстер.

Відео з виконанням пісні «Ой, у вишневому саду» на віолончелі українці активно поширюють на своїх сторінках у соціальних мережах.

Просторовість, елегантність, безпека: Які корейські автомобілі рекомендують купувати самі корейці

середа, 4 жовтень 2023, 18:30

Південна Корея є одним з найбільших виробників автомобілів у світі. Її автомобілі отримують похвалу не лише на світовому рівні, але й всередині країни. Самі корейці визначили три видатні корейські автомобілі, які наполегливо рекомендують купувати за їх...

Українці переплачують за газ: У чому проблема і як її вирішити

середа, 4 жовтень 2023, 18:22

У газопостачальній компанії "Нафтогаз України", клієнтами якої є майже 98% населення країни, розповіли, чому деяким побутовим клієнтам іноді можуть надіслати платіжку із "зайвими кубометрами". Щоб розібратися в цьому питанні, компанія розглянула інформ...