
На нафтобазі в російському Ангарську пожежа - горять залізничні цистерни, повідомляє канал Міноборони РФ та місцеве видання "Тайга".
Уточнюється, що горять в Ангарську залізничні цистерни і бензовоз. Площа пожежі на нафтобазі становить 400 кв. м.
Оскільки про пожежу повідомляє Міністерство оборони РФ, є ймовірність, що паливо призначалося для військових цілей.
Хвиля аномальної спеки, від якої потерпає Західна Європа, не пошириться на Україну. Наразі в Україні спостерігається цілком звична для середини літа температура повітря. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо,...
Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...