У Сибіру масштабні лісові пожежі знищили 19 населених пунктів, є жертви (відео)

У Росії масштабні лісові пожежі, які все ніяк не можуть загасити, знищили щонайменше 19 населених пунктів і 17 тис. гектарів лісу. Вони серйозно нашкодили п'яти регіонам країни-агресора – найбільше постраждали Курганська, Іркутська та Свердловська області, Хабаровський і Красноярський краї, повідомляють Патріоти України.

Нові осередки знаходять щодня. Як передає NGS24.RU, тільки за 13 травня було зафіксовано 19 лісових пожеж на площі 2,1 тис. гектарів. У Красноярському краї вже згоріло не менше 518 будинків, є жертви серед населення. Кількість постраждалих у Сибіру й на Уралі оцінюється у 1,2 тис. осіб, загиблих – 16 осіб.

Вогонь підбирається до сел Малий і Великий Кускун, які розташовані поряд із Красноярськом. Заявляється, що це загоряння сталося з вини місцевих жителів.

Зі стихією там борються 40 пожежників – проте люди кажуть, що вони не справляються, і просять допомоги в добровольців. 7 травня в Сибіру відбулася резонансна подія – на третину вигоріло місто Уяр.

"Вогонь такої сили був, ми навіть не намагалися загасити, тільки схопити живих і, можливо, цінні речі якісь. Що людина з відром могла зробити?" – розповіла виданню "Сибір.Реалії" мешканка міста Ольга Якобі.

Постраждалим пообіцяли виплатити по 15 тис. рублів, а після оцінки збитків – від 30 до 50 тисяч. Місцеві при цьому скаржаться, що на відновлення будинків потрібно кілька мільйонів, а не тисячі. А якби пожежники прийшли на допомогу вчасно, масштаби збитків були б меншими. "У нас вважай, усі в селі погорільці. В Ізиндаєвому згоріло 46 житлових будинків. Залишилося лише шість будинків цілими", – розповів журналістам мешканець села Ізиндаєве Кемеровської області Віктор Тітов.

Уламок російської ракети влучив у голову 12-річної хлопчика та спровокував інфаркт. Українські медики три місяці рятували дитину

субота, 3 грудень 2022, 9:59

Уламок російської ракети, який влучив у голову 12-річної дитини в Бахмуті на Донеччині, спровокував інфаркт мозку. Про це повідомили в Першому медичному об'єднанні Львова, передають Патріоти України. Вибух пролунав у дворі, де мешкав Михайло. Його бать...

Експерти стверджують, що перевірка правопису у браузерах допомагає красти паролі та особисті дані. Як цього уникнути (відео)

субота, 3 грудень 2022, 9:55

Експерти з'ясували, що вбудовані функції перевірки орфографії у браузерах Google Chrome та Microsoft Edge передають багато особистих даних, а іноді навіть паролі. . Виявилося, що під час використання браузерів дані з форм передаються до Google і Micro...