
У Тернополі до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який отримав кілька повісток, проте ухилився від мобілізації. Про це йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду, передають Патріоти України.
За даними суду, у грудні 2022 року чоловіка визнали обмежено придатним до мобілізації. Йому дали повістку, проте житель Тернополя ухилився від призову до армії.
У квітні 2023 року чоловік вдруге пройшов ВЛК та отримав повістку, проте знову не прийшов до ТЦК для відправлення до військової частини.
На суді житель Тернополя провину визнав та розкаявся. Він заявив, що ухилився від мобілізації, бо «не готовий воювати». Чоловік просив суд не відправляти його за ґрати. Суд проаналізував матеріали справи та визнав чоловіка винним за статтею 336 ККУ. Його засудили до 3 років позбавлення волі.
У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...