У той час, як МОЗ рапортує про успіхи. "У COVID-фонд нарізані мільярди гривень, а що на виході?": Журналіст розповів, як тиждень чекав на результат тесту

На боротьбу з коронавірусом із державного бюджету виділяють мільярди, при цьому тест роблять тиждень.

Про це у Facebook розповів журналіст Данило Мокрик, передають Патріоти України.

"Тест на Covid-19 – негативний. На цей результат я чекав тиждень. У Києві. В той час, як МОЗ рапортує, що максимум на результати ПЛР-тесту треба чекати 3 дні, і то – десь глибоко в регіонах. А так – доба і все", – розповів він.

"Пів року пандемії і карантинних заходів в Україні, "щоб підготувати систему охорони здоров'я". Мільярди гривень, нарізаних в Covid-фонд. І на виході – непевний шанс дізнатися, чи тиждень тому в тебе був Covid.

Зате міліція зніме за мульйон фільм про свою героїчну боротьбу з коронавірусом", – резюмує Мокрик.

За повідомленням програми "Наші гроші з Денисом Бігусом", Міністерство охорони здоров'я за 3 місяці після виділення коштів із Фонду боротьби з Covid-19 змогло освоїти лише 1,5% фінансів.

У травні уряд виділив МОЗ 2,34 млрд грн на закупівлю засобів індивідуального захисту для медиків, для госпіталізації пацієнтів та екстреної медичної допомоги.

Проте за 3 місяці у повному обсязі закуплені тільки респіратори і захисні щитки, частина масок і рукавичок. По решті товарів торги або не відбулися через відсутність пропозицій, або взагалі не були оголошені.

"Волосся стало дибки": Втікач-Азаров видав новий перл про українські школи

вівторок, 24 листопад 2020, 14:47

Колишній прем'єр-міністр України і втікач Микола Азаров продовжує видавати нові дивні висловлювання, передають Патріоти України. На цей раз в ефірі телеканалу NewsOne колишній чиновник розповів про те, що нібито в Україні військових ЗСУ і дітей у школа...

Врятує там, де люди не пройдуть: У Туреччині створили робота для евакуації поранених солдатів з поля бою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:34

У Туреччині з багатоцільової наземної платформи з дистанційним управлінням BOĞAÇ зробили робота, який здатний евакуювати поранених солдатів з поля бою. Про це повідомляють на сайті Elektroland Defence, передають Патріоти України. За допомогою нової без...