У це важко повірити! У фамільному маєтку принцеси Діани знайшли артефакти неандертальців, яким 40 тис. років (фото)

У фамільному маєтку покійної принцеси Діани Елторп на північний захід від центру Лондона (Великобританія) археологи натрапили на черепашки, які, як стверджують вчені, належали неандертальцям. Згідно з аналізом, артефактам уже близько 40 тисяч років, передають Патріоти України.

Як повідомило видання Ancient Origins, у дослідженні взяли участь фахівці з Інституту цифрової археології (IDA). Спочатку вони датували вік знахідки Середніми століттями, проте радіовуглецеве сканування показало, що вони набагато старіші.

Відомо, що вчені знайшли артефакт випадково, бо шукали в окрузі не сліди неандертальців, а місце середньовічного поселення, яке було покинуто людьми після руйнівної середньовічної чуми в ХІV столітті.

У своїх пошуках вони керувалися припущенням покійного графа Спенсера, батька леді Діани. Той вважав, що поселення розташовувалося всього за 914 метрів на захід від будинку, побудованого в 1688 році. Однак розпочавши розкопки, зробили зовсім інше відкриття. Археологи припускають, що відшукали місце найдавнішої стоянки неандертальців на території сучасної Великобританії.

Відомо, що неандертальці населяли територію від Європи до Сибіру приблизно 400 тисяч років тому. Вчені вважають, що вони були нижчі за зростом і витривалішими ніж homo sapiens, а також мали товсті кістки, що нависали над очима. Імовірно, неандертальці зникли 40 тисяч років тому, коли з Африки в Європу прибували люди розумні (homo sapiens).

Хіти тижня. Оливкова олія, яку продають в Україні, виготовлена із соняшникової! Українцям розповіли про масштаби фальсифікації

четвер, 28 жовтень 2021, 19:00

Оливкова олія, яку продають на ринках в Україні, здебільшого - фальсифікат. А в деяких випадках - ще й небезпечний фальсифікат,адже ніхто не знає, яку "хімію" можуть містити її добавки, передають Патріоти України. Таку неприємну звістку повідомив украї...

Крим - це Україна! Apple виправила у своєму додатку карту з "російським" півостровом

четвер, 28 жовтень 2021, 18:56

Минулого тижня компанія Apple року вкотре потрапила в скандал через Крим. Річ у тому, що окупований Росією півострів вона не позначила частиною території України. У зв'язку з таким скандалом, багато українців навіть виявили бажання перейти з Apple Musi...