У це важко повірити! Жінка 17 років зберігала їжу з McDonald's, і її вигляд сьогодні викликає багато питань (відео)

Експерименти з їжею з McDonald's вже давно не нова тема в соцмережах, і все ж користувачі продовжують ними дивувати, передають Патріоти України.

Наприклад, мешканка США Мінді Самшн зберігала меню з ресторану 17 років - в 2004 році вона купила чізбургер і картоплю фрі, які всі ці роки пролежали у неї вдома без холодильника. Як ви вже могли здогадатися, їжа практично не змінилася. Навіть не покрилася пліснявою.

Як пише The Sun, всі ці роки жінка спеціально не торкалася пакетів з продуктами, не відкривала їх і не спостерігала за тим, як вона розкладається. Точніше, як вона мала б розкластися, адже бургер і картопля виглядають сьогодні практично ідеально.

Самшн і її подруга дізналися про це лише після того, як в березні цього року вирішили відкрити старі пакети. "Я подумла, що період з квітня 2004-го по березень 2021-го - доволі тривалий, щоб можна було зробити якісь висновки", - розповіла жінка. За словами Самшн, запах з пакетів йшов "жахливий", їжа зачерствіла, але виглядала при цьому так, ніби її купили тільки вчора.

Примітно, що жінка не перша, хто перевіряє таким чином їжу з McDonald's і сумнівається в її якості при вигляді результатів. У зв'язку з цим на офіційному сайті мережі ресторанів раніше вже пояснювали, чому їжа не розкладається роками. Для цього, за словами виробників, необхідні певні температурні умови, а також волога. Якщо ж їжа знаходиться в сухому місці, на ній навряд чи з'являться бактерії і пліснява.

Намітився новий різновид оздоровчого туризму: Науковець, який пробув понад 90 днів на дні океану, омолодився на 10 років (фотофакти)

понеділок, 5 червень 2023, 3:30

Дослідник стверджує, що цей експеримент дозволив йому збільшити тривалість свого життя на 20%. 55-річний відставний військово-морський офіцер Джозеф Дітурі провів на дні Атлантичного океану 93 дні у капсулі площею лише трохи більше ніж 9 квадратних мет...

Тариф на електроенергію для населення поки не підвищуватимуть. Міністр енергетики розповів про подаровану відстрочку

понеділок, 5 червень 2023, 2:40

Нового підвищення тарифів на електроенергію для населення не буде до кінця року. Про це міністр енергетики Герман Галущенко заявив в ефірі телемарафону, повідомляє пресслужба Міненерго. За його словами, зараз не йдеться про наступні етапи підвищення та...