У центрі Харкова попрощалися із загиблою кулеметницею з позивним "Відьма" (фото, відео)

У четвер, 4 квітня, в Харкові проходить церемонія прощання з військовослужбовцем Збройних сил України та волонтеркою Яною Червоною, позивний "Відьма", яка загинула на Донбасі. Фото з церемонії опубліковано на Twitter сторінці "IT Sector Харків", повідомляють Патріоти України.

Прощаються з Червоною біля пам'ятника Тарасу Шевченку. На фотографіях можна побачити, що проводити волонтерку прийшло безліч людей. Харків'яни і побратими загиблої несуть квіти до її гробу.

"Зараз біля пам'ятника Шевченку проходить прощання із загиблою волонтеркою та військовою Яною Червоною. Вічна пам'ять", - йдеться у підписі до фото. "Прощай, Яно! Вічна шана і вічна пам'ять!", - пишуть в коментарях користувачі.


Українцям з маленьким стажем не дадуть пенсію: Скільки років обов'язково потрібно відпрацювати

понеділок, 27 травень 2024, 18:59

Мінімальний стаж для отримання пенсії становить 15 років. У випадку, якщо не досягнуто цього показника, замість пенсійних виплат надається соціальна допомога. З мінімальним стажем вийти на пенсію можна тільки в 65 років. Тим хто хоче отримувати пенсію ...

Які країни НАТО готові закрити небо на заході України - список

понеділок, 27 травень 2024, 18:43

Деякі країни НАТО готові розширити підтримку Україні і почати збивати ракети та дрони безпосередньо на українській території. Про це повідомляє Bild. Згідно з даними джерел видання, за розширення допомоги виступають:. Проти розширення підтримки вступаю...