"У центрі Києва маму вдарив по голові націоналіст": Гордон показав відео з Лолітою, де вона ображає українців

Український журналіст Дмитро Гордон показав відео з російською співачкою родом з Мукачева Лолітою, яка називає українців "бандерівцями". На відео Лоліта розповідає про те, що Росія їй дала те, чого не змогла дати Україна, передають Патріоти України.

"Стільки любові, скільки я отримувала і отримую тут, при всіх моїх різних обставинах, неправильній поведінці, моральній і аморальній, мене країна завжди приймала. А країна - це люди", - сказала Лоліта і зазначила, що одного разу в центрі Києва на її маму напав "бандерівець".

Після перегляду цього ролика Дмитро Гордон виніс свій вердикт. За його словами, в Лоліту вселився біс. "В Лоліту вселився біс. І, схоже, не один", - підписав ролик журналіст.

Нагадаємо, раніше Лоліта раптом згадала, як її маму в Києві вдарив "бандерівець". "У центрі міста Києва мою маму "бандерівець" або "націоналіст", як хочете, вдарив ззаду по голові. Вона впала, стукнулася головою об бордюр, отримала струс мозку, згодом - мікроінсульт, який ми зараз лікуємо. Ударив він її зі словами: "На своїй "собачій" мові будеш розмовляти у Москві". Це було 6 років тому. Мама дуже просила мене не піднімати ніяких скандалів, тому що вона все життя живе в Києві", - сказала Мілявська.

Українка Jerry Heil потролила Ілона Маска піснею, а Сергій Притула - словом (відео)

четвер, 6 жовтень 2022, 5:31

Українська співачка Jerry Heil відреагувала на скандальні заяви американського мільярдера Ілона Маска про мирні переговори між Україною та Росією. Вона виконала про винахідника глузливу композицію англійською мовою. Ролик опубліковано у TikTok. ...

"Твою екскурсію Хортицею не забудемо ніколи": У боях за Україну загинув історик та "кіборг" (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 0:36

Виконувач обов'язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв 5 жовтня у соцмережі "Фейсбук" повідомив, що загинув В'ячеслав Зайцев. Чоловік був істориком, військовим та депутатом Запорізької міської ради останніх двох скликань, передають Патріоти Укр...