У центрі Києва помітили вовка - утримайтеся від прогулянок в цьому районі

У Києві в центральному районі розгулює вовк. Тварину побачили в ботанічному саду Гришка на Печерську. Відео з хижаком опублікували в Telegram-каналі Типового Києва, передають Патріоти України.

"Невідомо, що там собі планує сірий, тому будьте обережні і утримайтеся від прогулянок в цьому районі.Природа настільки очистилася, що...",- підписав відео автор.

А чи точно вовк?

У коментарях жителі столиці засумнівалися, що це вовк. Вони назвали тварину звичайною бродячою собакою.

  • Це не вовк. У них високі ноги... Звичайна собака-бродяга..
  • Вовки інші... Високі, тулуб завжди довгий. Розмальовка інша... Самотні вовки, якщо ходять по поодинці, завжди нападають. А тут собака аж перелякався. Та ще обертався, думала що його хоч погодували.
  • Скоріше за все звичайна собака, вовки по своїй природі максимально уникають людей.

Для довідки

Вовки зазвичай ведуть нічний спосіб життя і намагаються уникати людей. Ці тварини - хижаки. Зазвичай вовки не нападають на людей, якщо їх не провокувати.

Оселившись поблизу населених пунктів, сірі вовки нападають на домашніх тварин і собак. Особливо небезпечні вони в мисливських угіддях.

Олександр Усик прийшов на прощальний молебен УПЦ МП у Києво-Печерській лаврі

середа, 29 березень 2023, 14:43

Боксера Олександра Усика помітили на богослужінні у Києво-Печерській Лаврі. Від коментарів затятий прихильник УПЦ МП відмовився, сказавши, що «прийшов молитися, а не коментувати». . До слова, спортсмен вірить: церкву Московського патріархату можна очи...

Веніславський розповів, як зміниться закон про мобілізацію

середа, 29 березень 2023, 14:36

У комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки працюють над удосконаленням процедури проведення мобілізації в Україні. Про це повідомив член комітету, представник президента у парламенті Федір Веніславський. "За результата...