
У четвер, 19 грудня, в Москві на площі Воровського невідомий влаштував стрілянину з автомата, у результаті чого загинув один співробітник ДІБДР. На місце прибули екстрені служби. Про це повідомляється в Telegram-каналі "Подъем", передають Патріоти України.
Відзначається, що вогонь відкрили під будівлею Федеральної служби безпеки. "Чути стрілянину і крики, людей з вулиці загнали в будівлі", – розповів один із очевидців. За даними ЗМІ, поранені два співробітника спецслужби. У Москві оголосили план "Сирена.РБК з посиланням на джерело в московському управлінні МВС уточнило, що невідомий відкрив стрілянину з автомата Калашникова. За попередніми даними, одна людина загинула. Стрілянина трапилася на парковці.
Телеканал "Москва 24" повідомив, що чоловік зі зброєю забарикадувався в будівлі на Великій Луб'янці.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...