Вбивство Шеремета: У Авакова розповіли про причини нічного обшуку у Антіна Мухарського

Артем Шевченко запевнив, нібито обшуки не означають, що особу, в якої вони проводилися, в чомусь звинувачують.

Артем Шевченко. Фото: ВВС.

У Міністерстві внутрішніх справ України не підтвердили та не спростували обшуки у шоумена Антіна Мухарського. Про це заявив директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко, передають Патріоти України.

Чи пов’язані зі справою Шеремета сьогоднішні обшуки в Антіна Мухарського? Чи можете ви це підтвердити чи спростувати?

- Я не можу ані підтвердити, ані спростувати. Зокрема, тільки те можу сказати, що в цій справі і проходили, і проходить нині, і буде проходити в майбутньому велика кількість слідчих дій, зокрема і обшуків. У нас тільки допитаних 3700 осіб, а може бути ще більше. Тому я би просив не сприймати будь-яку слідчу дію як якийсь вирок.

Слідство має законне право, якщо на це є ухвала суду, проводити слідчі дії там, де санкціонував суд. І це не значить, що якщо поліція проводить обшук на тому адресі чи іншому, що ніби як виноситься вирок чи домовласнику цьому, чи особі, яка там перебуває. Це свідчить тільки про те, що слідство хоче в цьому місці знайти певні відомості, які, на думку слідства, мають істотне для нього значення. Це звичайні слідчі дії. Таких обшуків дуже багато.

Джерело: Прямий

Хіти тижня. Від морозів до посухи: Синоптик шокував прогнозом погоди на весну

четвер, 23 січень 2020, 3:00

Весна в цей рік дуже холодна, особливо – її перша половина. Про це заявив народний синоптик Леонід Горбаль, передають Патріоти України. За словами експерта, жителів нашої країни чекають морози у березні, а останній місяць весни принесе засуху. Дощів, з...

Хіти тижня. Встигли вчасно: У київському метро пасажири "скрутили" чоловіка, який намагався використовувати в бійці заточку (відео)

четвер, 23 січень 2020, 2:00

Інцидент трапився на станції метро «Палац Спорту». У Київському метрополітені пасажирам вдалося самостійно знешкодити хулігана з холодною зброєю. Чоловік намагався напасти на пасажира і порізати його «заточкою», але перехожі урезонили буйного неадекват...