Вбивство Шеремета: У Авакова розповіли про причини нічного обшуку у Антіна Мухарського

Артем Шевченко запевнив, нібито обшуки не означають, що особу, в якої вони проводилися, в чомусь звинувачують.

Артем Шевченко. Фото: ВВС.

У Міністерстві внутрішніх справ України не підтвердили та не спростували обшуки у шоумена Антіна Мухарського. Про це заявив директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко, передають Патріоти України.

Чи пов’язані зі справою Шеремета сьогоднішні обшуки в Антіна Мухарського? Чи можете ви це підтвердити чи спростувати?

- Я не можу ані підтвердити, ані спростувати. Зокрема, тільки те можу сказати, що в цій справі і проходили, і проходить нині, і буде проходити в майбутньому велика кількість слідчих дій, зокрема і обшуків. У нас тільки допитаних 3700 осіб, а може бути ще більше. Тому я би просив не сприймати будь-яку слідчу дію як якийсь вирок.

Слідство має законне право, якщо на це є ухвала суду, проводити слідчі дії там, де санкціонував суд. І це не значить, що якщо поліція проводить обшук на тому адресі чи іншому, що ніби як виноситься вирок чи домовласнику цьому, чи особі, яка там перебуває. Це свідчить тільки про те, що слідство хоче в цьому місці знайти певні відомості, які, на думку слідства, мають істотне для нього значення. Це звичайні слідчі дії. Таких обшуків дуже багато.

Джерело: Прямий

Будні "високодуховних": Біатлоніст збірної Росії влаштував п'яний скандал з допінг-офіцером

середа, 2 грудень 2020, 23:33

Відсторонення Юрія Шопіна триватиме до 6 листопада 2021 року. Біатлоніст Юрій Шопін був виключений з основного складу збірної Росії і дискваліфікований на рік за п'яну витівку з членами антидопінгової комісії РУСАДА, повідомляють Патріоти України із по...

З архіву ПУ. Щось неймовірне! Трюк японки з яблуком підірвав мережу (відео)

середа, 2 грудень 2020, 23:30

У мережі з'явилося відео, на якому дівчина без зайвих зусиль голими руками розділила яблуко на дві рівні частини. Запис у Twitter з відеороликом набрав майже 170 тисяч лайків і понад 40 тисяч ретвітів, передають Патріоти України. У коментарях японці ро...