Вбивство Шеремета: У Авакова розповіли про причини нічного обшуку у Антіна Мухарського

Артем Шевченко запевнив, нібито обшуки не означають, що особу, в якої вони проводилися, в чомусь звинувачують.

Артем Шевченко. Фото: ВВС.

У Міністерстві внутрішніх справ України не підтвердили та не спростували обшуки у шоумена Антіна Мухарського. Про це заявив директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко, передають Патріоти України.

Чи пов’язані зі справою Шеремета сьогоднішні обшуки в Антіна Мухарського? Чи можете ви це підтвердити чи спростувати?

- Я не можу ані підтвердити, ані спростувати. Зокрема, тільки те можу сказати, що в цій справі і проходили, і проходить нині, і буде проходити в майбутньому велика кількість слідчих дій, зокрема і обшуків. У нас тільки допитаних 3700 осіб, а може бути ще більше. Тому я би просив не сприймати будь-яку слідчу дію як якийсь вирок.

Слідство має законне право, якщо на це є ухвала суду, проводити слідчі дії там, де санкціонував суд. І це не значить, що якщо поліція проводить обшук на тому адресі чи іншому, що ніби як виноситься вирок чи домовласнику цьому, чи особі, яка там перебуває. Це свідчить тільки про те, що слідство хоче в цьому місці знайти певні відомості, які, на думку слідства, мають істотне для нього значення. Це звичайні слідчі дії. Таких обшуків дуже багато.

Джерело: Прямий

Названо групу крові, власники якої живуть довше за всіх і менш схильні до важких захворювань

понеділок, 21 вересень 2020, 8:07

"Ученые давно изучают связь группы крови и продолжительности жизни, поэтому стало известно, какая группа крови самая сильная и почему ее обладатели живут дольше всех", - йдеться у популярному блозі, передають Патріоти України. Цитуємо далі:. "Группа к...

Як безкоштовно здати ПЛР-тест на коронавірус: У МОЗ роз'яснили алгоритм

понеділок, 21 вересень 2020, 7:08

Здати ПЛР-тест на коронавірус у будь-якому місті України можна безкоштовно, однак є важливий нюанс. Щоб провести тестування за державні кошти, необхідно дотримуватися певного алгоритму. Всі тонкощі розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов на б...