У Туреччині будинки продовжують руйнуватися навіть після землетрусу: Моторошний момент потрапив на відео

У Туреччині після потужного смертельного землетрусу магнітудою 7,8 пошкоджено величезну кількість житлових будинків. Деякі споруди, конструкція яких була порушена, продовжили падати навіть після припинення поштовхів землі, передають Патріоти України.

Відповідне відео, зняте 6 лютого в місті Шанліурфа, потрапило до мережі. Очевидець випадково зазнімкував, як багатоквартирний будинок почав руйнуватися біля основи і просто обвалився, поваливши стовп електропередач.

Після падіння будинку в повітря піднялася хмара пилу. На записові чутно, як десь кричали люди. Зазначимо, раніше мер Зейнель Беязгюль повідомляв, що землетрус призвів до обвалу не менше 16 будівель у місті. Очевидно, ця кількість зросла. Було відомо про 12 загиблих жителів провінції Шанліурфа.


За дім їм стала лікарняна палата: Кохана поїхала за бійцем на лікування до Бельгії - їх одружили в посольстві

неділя, 2 квітень 2023, 0:55

Щойно почали жити разом, як сталась війна. Під час контрнаступу на Херсонщині Сергій сильно обгорів, з опіками такого ступеню йому давали не багато шансів вижити, але медевакуацією його вдалося доправити до Бельгії, передають Патріоти України. Поїхати ...

Заскочили його з молодим іподияконом: Журналісти змусили знітитися митрополита Павла (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 0:37

Журналісти-розслідувачі зловили митрополита УПЦ МП Павла у Лаврі у компанії 24-річного Анатолія Лузгіна, повідомляють Патріоти України. Журналісти запитали, у яких стосунках перебуває Павло з Лузгіним. Той відповів, що Анатолій – це звичайний іподиякон...