У Туреччині потужний землетрус, багато загиблих

На сході Туреччини стався потужний землетрус, у результаті якого загибли щонайменше 14 осіб, повідомляють Патріоти України з посиланням на Anadolu. За даними управління з надзвичайних ситуацій і стихійних лих Туреччини, постраждали 57 людей.

Губернатор турецькій провінції Елязиг, де стався землетрус, уточнив, що госпіталізовані 225 постраждалих при землетрусі, двоє з них перебувають у важкому стані.

Даді, кількість жертв продовжила уточнюватись у бік зростання. Управління щодо запобігання та ліквідації наслідків НС заявило, що число загиблих під час землетрусу на сході Туреччини досягло 20, поранених - 1015.

Крім того, з-під завалів живими витягнуті ще дві людини: в місті Элязыг та селищі Гезин в районі Маден. Раніше повідомлялося, що під завалами залишаються близько 30 осіб.

Землетрус стався вночі, о 2:07 за місцевим часом. Епіцентр підземних поштовхів розташовувався на глибині 27,4 кілометра.

В Україні з таких лише один: Дніпрянин відновив унікальний британський автомобіль

середа, 19 лютий 2020, 8:30

Компанія Wolseley з'явилася у 1901 році. Створювала дорогі моделі автівок та конкурувала з "Роллс-Ройсом". Після Першої світової війни справи погіршилися і компанії довелося переключитися на легкі спортивні моделі. . Згодом Wolseley Motors Limited при...

"Оккупанты избивали ногами парня и его отца, били электрошокером, порвали сухожилия, раздевали догола, украли все наличные деньги. Пытки поставлены здесь на поток", - Кримський бандерівець

середа, 19 лютий 2020, 8:19

"Он поинтересовался, как мы будем разговаривать, как с человеком или как с животным? Я говорю: как с человеком. Он мне снова говорит, мол, ну рассказывай. А я сижу и не понимаю, что мне ему рассказывать? Где я учусь, что ли? В общем, я промолчал, он на...