У тих, хто довго сидить за комп’ютером, утруднюється кровопостачання головного мозку: Медики розповіли, чим це загрожує

Чоловік на прийомі у невролога скаржиться: болить поперек, а особливо шия, хоча він півроку тому пройшов лікування у ортопеда, передають Патріоти України.

— Фахівець провів мануальну корекцію поперекового відділу хребта, а заодно «поправив» і шийний відділ, — розповідає невролог, рефлексотерапевт, професор кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Національного університету охорони здоров'я імені П. Л. Шупика доктор медичних наук Ольга Коваленко.Пацієнт розповів: схоже на те, як «у фільмах ламають шию». Через деякий час виникли шум у голові, головний біль, порушення зору, що вимагає тривалого лікування. А цього можна було уникнути, якби лікар попередньо направив пацієнта на рентген або МРТ.

Зміни в шийному відділі хребта призводять до порушення кровопостачання головного мозку і виявляються багатьма неприємними симптомами: запамороченням, стрибками тиску, онімінням і болем у руках, порушенням сну.

— Хто у групі ризику?

— Люди, у яких були навіть легкі травми шиї. Їх може отримати і новонароджений під час ускладнених пологів, і той, хто виконує неприпустимі вправи, які тиражує Інтернет. Небезпечна безграмотна мануальна терапія. Нерідко шия страждає при різкому гальмуванні транспорту, коли голова різко йде вперед і відкидається назад (хлистовий удар).

У групі ризику люди, які відчувають тривале статичне навантаження: ті, хто працює за комп'ютером або зловживає проведенням часу над гаджетами. Також представники професій, які потребують вимушеної пози: стоматологи, лаборанти, швачки та інші. Частіше страждають люди з аномаліями в шийному відділі хребта й артеріях, що живлять головний мозок.

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...