Екс-головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний показав миле фото з дружиною Оленою. На своїй сторінці в Facebook він оприлюднив знімок, зроблений в полі, передають Патріоти України.
І Валерій, і Олена постали у військовій формі і бронежилетах. Генерал ніжно обіймає свою дружину за плече, а вона широко посміхається на камеру. Помітно, що подружжя щасливі разом, незважаючи на умови, в яких вони перебувають.
Українці із захопленням відреагували на те, що дружина Залужного разом з ним їздить у відрядження. Вони захоплюються жінкою, яка більше 20 років тому стала дружиною "залізного" генерала.
Що пишуть фоловери
До слова, Валерій Залужний розповідав про те, що мало часу проводить з дружиною і дітьми. Однак, за його словами, вони розуміють його і підтримують.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...