"У вас обох є надійне плече. Це відчувається": Фото Залужного з дружиною розчулило українців

Екс-головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний показав миле фото з дружиною Оленою. На своїй сторінці в Facebook він оприлюднив знімок, зроблений в полі, передають Патріоти України.

І Валерій, і Олена постали у військовій формі і бронежилетах. Генерал ніжно обіймає свою дружину за плече, а вона широко посміхається на камеру. Помітно, що подружжя щасливі разом, незважаючи на умови, в яких вони перебувають.

Українці із захопленням відреагували на те, що дружина Залужного разом з ним їздить у відрядження. Вони захоплюються жінкою, яка більше 20 років тому стала дружиною "залізного" генерала.

Що пишуть фоловери

  • "Обіймаю вас обох! Ми завжди поруч, завжди у вашому розпорядженні. Перемога прийде! Ви досягнете своєї мети"
  • "Чудова пара"
  • "Щастя вам у всіх його вимірах"
  • "Слава герою України і дружині за підтримку і терпіння"
  • "У вас обох є надійне плече. Це відчувається. Класне фото"
  • "Нехай Бог оберігає вас. Щире вам спасибі"

До слова, Валерій Залужний розповідав про те, що мало часу проводить з дружиною і дітьми. Однак, за його словами, вони розуміють його і підтримують.


Ситуація складна: За два тижні атак Росія знищила результати річних зусиль з ремонту енергооб'єктів України

понеділок, 15 квітень 2024, 14:56

Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук заявила, що за останні два тижні Росія відновила наступ, завдавши удару по українській енергосистемі з такою інтенсивністю і в такий спосіб, якого не спостерігалося протягом понад двох років війни. Про це...

Мобілізація в Україні триває: Які зміни чекають на людей з інвалідністю

понеділок, 15 квітень 2024, 14:54

Наприкінці червня 2022 року українські нардепи запропонували призивати на службу в армію людей з інвалідністю за їхньої згоди. У квітні 2024 року Верховна Рада ухвалила новий законопроєкт про мобілізацію, який вносить зміни в мобілізацію. Чи можуть теп...