У важкому стані: У Москві екстрено госпіталізували продюсера Алібасова

Барі Алібасов переплутав токсичний засіб для промивання труб із водою й отримав сильний опік стравоходу.

Барі Алібасов. Фото: Utro.

У вівторок, 4 червня, відомий російський продюсер Барі Алібасов отруївся засобом для прочищення труб, повідомляють Патріоти України.отруївся засобом для прочищення труб.

За даними "П'ятого каналу", його у важкому стані екстрено госпіталізували в Москві, а лікарі почали боротися за життя ще в машині швидкої допомоги.

За попередніми даними, продюсер переплутав токсичний засіб для промивання труб із водою й отримав сильний опік стравоходу.

-->

За даними ЗМІ, його у важкому стані екстрено госпіталізували в Москві, а лікарі почали боротися за життя ще в машині швидкої допомоги.

За попередніми даними, продюсер переплутав токсичний засіб для промивання труб із водою й отримав сильний опік стравоходу. "Для порятунку його життя знадобилася допомога лікарів швидкої допомоги і токсикологів. Втім, медики впевнені, що з продюсером усе буде гаразд", – йдеться в повідомленні.

Джерела "КП" розповіли, що рідина стояла на столі в квартирі у Мерзляковському провулку. За даними Telegram-каналу 112, медики промивали шлунок марганцівкою протягом півгодини, але це не допомогло. У результаті Алібасова відправили до токсикологічного відділення НДІ ім. Скліфосовського.

-->-->

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...