У Венеції круїзний лайнер протаранив корабель із 130 людьми (відео)

Швидше за все, капітан лайнера не впорався з керуванням.

У катер лайнер врізався за інерцією. Фото: скріншот з відео.

Уранці 2 червня в італійській Венеції на каналі Джудекка круїзний лайнер MSC Opera унаслідок зіткнення пошкодив причал і туристичний катер. Про це повідомляє La Sicilia, передають Патріоти України.

За даними видання, лайнер врізався у пришвартований катер, рухаючись за інерцією після зіткнення з причалом. Унаслідок зіткнення постраждало чотири людини, які перебували в момент удару в катері. Загрози їхньому життю немає.

За даними компанії, що відповідає за лайнер, у судна було ввімкнено несправний двигун, а два буксири, які намагалися зупинити рух лайнера до причалу, не впоралися з цим завданням через трос, який порвався.

Італійський міністр культурної спадщини, культурної діяльності та туризму Альберто Бонізолі заявив, що інцидент укотре довів, що на каналі Джудекка потрібно припинити рух великих суден.

Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...

Анти-антибіотик: Вчені знайшли новий диво-препарат

субота, 5 грудень 2020, 0:21

Поступово список дієвих антибіотиків скорочується, і на горизонті знову може нагадати про себе "темна епоха медицини". Відкриття антибіотиків стало одним з найважливіших досягнень людства за ХХ століття, проте десятки років надмірного застосування прив...