У в'язницю їх не посадять: Дві пенсіонерки обрушили банк радника повпреда Путіна

Слідство дійшло висновку, що винуватицями розкрадання 108 мільйонів рублів з банку є дві єкатеринбурзькі пенсіонерки - Світлана Колпакова і Марина Шумилова.

У Єкатеринбурзі завершився судовий процес у справі про банкрутство УИК-Банку, з якого зникло більше 100 млн рублів і який залишився винен вкладникам і клієнтам майже мільярд, повідомляють Патріоти України із посиланням на finanz.ru.

Банк, який раніше належав раднику повноважного представника президента РФ в УрФО Олексію Багарякову, позбувся ліцензії в 2011 році за підробку звітності і нездатність розплатитися з вкладниками, а в 2012-му був визнаний банкрутом.
Слідство дійшло висновку, що винуватицями розкрадання 108 мільйонів рублів з банку є дві єкатеринбурзькі пенсіонерки - Світлана Колпакова і Марина Шумилова. Перша опинилася на посаді голови правління кредитної організації, а інша - в.о. глави банку.
Як заявила прокуратура в обвинувальному висновку, Колпакова з грудня 2009 року оформляла кредити на компанії, афілійовані з новим акціонером банку - бізнесменом-будівельником Максимом Хмельовим. Шумилова, звинувачена в розтраті в особливо великому розмірі за попередньою змовою в складі групи осіб (стаття 160 КК РФ), була засуджена до 4 років позбавлення волі умовно. З засідання суду її відвезли на швидкій з підозрою на інсульт. Справу стосовно Колпакової було припинено після закінчення терміну давності.
Хмельов, якому ставилася в провину організація розтрати в особливо великому розмірі за попередньою змовою в складі групи осіб (частина 3 статті 33 КК РФ і частина 4 статті 160 КК РФ), був засуджений до 4 років 4 місяців позбавлення волі, і також умовно.
Радник повпреда президента РФ Багаряков давав свідчення в суді в якості свідка. У 2007 році він вийшов зі складу акціонерів, але через кілька років цінні папери йому повернули за рішенням суду. Багаряков заявив, що з 2007 року він не брав жодної участі в долі банку, не мав там ні кредитів, ні якихось інших справ. «Маю велику надію, що всі учасники процесу відбудуться просто переляком і благополучно переживуть ці важкі часи», - додав він.
Ніхто з фігурантів справи, які перебували під підпискою про невиїзд, вину не визнав. На їхню думку, гроші з УИК-банку під час ліквідації вивели представники керуючих, призначених АСВ.

"Сначала подумали, что хорек": У ОРДО виявили рідкісного звіра, занесеного в Червону книгу (відео)

субота, 15 травень 2021, 18:11

Жителі непідконтрольних Україні районів Донецької області виявили рідкісного звіра, занесеного в Червону книгу. Про це вони розповіли в соцмережах, повідомляють Патріоти України.

На Хмельниччині вантажівка влетіла в мікроавтобус, обидва загорілися - багато жертв (фото)

субота, 15 травень 2021, 17:17

У Хмельницькій області близько 7:00 години ранку 15 травня сталася масштабна ДТП за участю трьох транспортних засобів. Попередньо, жертвами могли стати чотири особи. Аварія відбулася на автодорозі "Житомир - Чернівці" поблизу с. Веселівка. Про це повід...