У Вроцлаві п'яні поляки увірвались у хостел заробітчан, щоб пустити кров: На шляху погромників непорушно став ветеран "Айдару" (відео)

У польському Вроцлаві четверо поляків у стані алкогольного сп'яніння увірвалися в місцевий хостел, де жили українці, з криками, що вони "бажають української крові". Про це розповів головний сержант танкової роти батальйону ЗСУ "Айдар" Віталій Корун на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.

За його словами, поляки вночі вибили ногою двері хостелу, але на їхньому шляху став танкіст з "Айдару".

"Акс виконав їх бажання - ці дебіли відчули смак крові, тільки своєї", - написав Корун.

Він також додав, що у двох нападників на українців тепер вибиті зуби, а двоє інших просто втекли, коли побачили, що їх товаришів почали бити.

Поліцію вирішили не викликати, поляків, які нападали, виставили на вулицю.

"Акс в нормі, тільки кулак свій трохи пошкодив", - зазначив Корун.

Деякі користувачі мережі написали, що даремно не викликали правоохоронців, тому що одного разу була схожа ситуація, і тоді поляки перекрутили все і налаштували людей проти українців.


Сказав, що хворіє: На Закарпатті чоловіка з магазину забрали до ТЦК і визнали "придатним"

четвер, 30 листопад 2023, 22:31

У Закарпатській області судили чоловіка, якого з магазину забрали до ТЦК і СП (територіальний центр комплектування та соціальної підтримки - ред.) та визнали придатним до служби в армії, проте він відмовився від мобілізації. На суді він заявив, що пові...

"Це продукт масового насильства імперії": Український філолог зі США дав визначення тому, хто такі "російськомовні громадяни"

четвер, 30 листопад 2023, 22:16

Юрій Шевчук, кандидат філологічних наук, директор Українського кіноклубу Колумбійського університету у коментарі ЗМІ заявив, що «російськомовний громадянин» – це результат русифікації й колоніалізму нашої країни, передають Патріоти України. «Це громадя...