"Було пророцтво": У загибелі легенди НБА Кобі Браянта знайшли містичні збіги (фото, відео)

Загибель легенди баскетболу Кобі Браянта могли спрогнозувати в 2012 році. Один з користувачів Twitter знайшов твіт 8-річної давності про те, що Браянт помре в результаті аварії вертольота, передають Патріоти України.

"Кобі в кінцевому підсумку загине в результаті аварії вертольота", – написав користувач з ніком .Noso. За якимось дивним збігом обставин Браянт пішов з життя саме таким чином.

Проте, за однією з версій твіт восьмирічної давності насправді є фейком. У мережі допустили, що вся справа в спритності комп'ютерної програми, завдяки якій користувач міг опублікувати свіжий твіт, поставивши при цьому будь-яку дату. У мережі тут же знайшлися як прихильники, так і противники цієї думки. Так, ряд інтернет-фахівців дотримуються точки зору, що в Twitter відсутня можливість редагування.

Достеменно відомо, що Кобі Браянт протягом багатьох років часто використовував для пересувань власний вертоліт, і над цим багато жартували. Можливо, передбачення ".Noso" було всього лише невдалим і жорстоким жартом, який виявився пророчим.

Не менше вражає своїм містичним збігом сюжет однієї з серій мультфільму "Легенди Чемберлен Хайтс" – американського комедійного серіалу для дорослих, створеного в 2016 році. Кобі Браянт, який опинився героєм цього ситкому, також потрапив у трощу на своєму вертольоті, правда залишився живим.

Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...

З архіву ПУ. Зріст має значення: Лікарі розповіли, які чоловіки частіше заражаються коронавірусом

вівторок, 3 серпень 2021, 2:00

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції. Дані, отримані від двох тисяч осіб у Великобританії, показали, що чоловіки вище 180 сантиметрів хворіють коронавірусом в два рази частіше....