
У Вінниці поховали першу померлу від коронавірусної інфекції в місті жінку. Померлій було 66 років. Про це повідомляє видання "Голос Вінниці", передають Патріоти України.
Похорон жінки відбувся 4 травня на Сабарівському кладовищі. Тіло жінки в спеціальному герметичному мішку ховали в закритій труні. Крім того, контакти всіх людей, які були присутні на похоронах, записували.
В Івано-Франківській області внаслідок удару блискавки постраждала жінка. Як повідомили у ДСНС, це сталося поблизу гори Шпиці Верховинського району на Івано-Франківщині 21 червня.Група з 24 мандрівників рухалася гірським маршрутом через озеро Несамовит...
Під час авіаподорожі деякі речі краще завжди тримати в ручній поклажі, а не здавати у валізі в багаж. Гроші, павербанк, документи, ліки можуть знадобитися ще в польоті або одразу після прибуття, особливо якщо зареєстрований багаж затримається чи загуби...