У захисних костюмах та масках: Як у Вінниці ховали жінку, яка померла від COVID-19 (відео)

Згідно рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України тіло помістили до спеціального герметичного мішка, а труна під час церемонії була закритою.

У Вінниці поховали першу померлу від коронавірусної інфекції в місті жінку. Померлій було 66 років. Про це повідомляє видання "Голос Вінниці", передають Патріоти України.

Похорон жінки відбувся 4 травня на Сабарівському кладовищі. Тіло жінки в спеціальному герметичному мішку ховали в закритій труні. Крім того, контакти всіх людей, які були присутні на похоронах, записували.

Нововведення набуде чинності з червня: Кабмін змінив правила надання субсидій переселенцям

неділя, 26 травень 2024, 8:56

В Україні через складну економічну ситуацію багато домогосподарств отримують житлові субсидії. Урядом прийнято рішення про відновлення з червня 2024 року загального порядку призначення та виплати житлових субсидій і пільг для осіб, які отримували такі ...

Не підведуть! ТОП-5 автомобілів, які краще купувати не новими

неділя, 26 травень 2024, 8:43

Уживані автомобілі - це завжди ризик з точки зору надійності, оскільки ймовірність виникнення проблем з ними значно вища, ніж з абсолютно новими машинами, пише avtosota.com. Проте існує безліч автомобілів, які цінуються за надійність і міцну конструкці...