У залі не могли стримати сліз: Єдина в Україні пара дітей-танцюристів з синдромом Дауна вразила надздібностями (відео)

Марія Гнатик та Іван Кондратюк, які називають себе ALEMANA, єдина в Україні пара "бальників" з синдромом Дауна. Їм по 15 років, вони живуть, вчаться і танцюють у рідній Вінниці. У них багато захоплень і хобі, але основне - це танці. Маша і Ваня прийшли показувати свої здібності на шоу "Україна має талант" 2021, передають Патріоти України.

Тренер Аліна дуже задоволена дітками, каже, вони дуже старанні. У серпні вони навіть представляли Україну на Чемпіонаті світу в Австрії. Маша також танцює східні танці вже 9 років, у неї багато медалей і перемог, вона дворазова чемпіонка Європи.

Серед професіоналів-бальників - вони єдина пара в Україні з синдромом Дауна. У парі танцюють вже 4 роки, і дуже багато тренувалися, щоб втілити свою мрію і виступити на великому проекті.

Сергій Притула сказав, що вони вразили його "надздібностями". Звичайно ж Маша і Ваня отримали чотири "Так", а Маша розсмішила всіх наостанок, голосно заявивши: "Не підведемо тебе, Притуло!"

У десятому сезоні шоу Україна має талант судять Сергій Притула, Ксенія Мішина та Євген Кот, а цього разу четвертим членом журі стала Маша Єфросиніна. Шоу виходить суботами в ефірі каналу СТБ, відбираючи кращих з кращих серед обдарованих українців. Цими вихідними вже показали восьмий випуск проекту.

Бабуся захотіла права: Під час іспиту з водіння переплутала педалі і перевернула машину на бік. Епічне відео підірвало мережу

неділя, 11 червень 2023, 3:25

В Аргентині 63-річна жінка переплутала педалі газу та гальма і потрапила в ДТП під час свого першого іспиту з водіння. Про це пише Daily Express. Літня жінка вирішила вперше отримати посвідчення водія. Вона приїхала на практичний екзамен на своєму авто...

Прискіпливо дивимось на взуття та русизми: Мовознавець розповів, якими термінами краще замінити розмовні "полусапожки", "тапочки", "шльопанці"

неділя, 11 червень 2023, 2:35

Вчитель та мовознавець Олександр Авраменко у своєму експрес-уроці з української мови розповів, як правильно називати різні види взуття. "Почнемо із туфлів. Туфлі – це різновид взуття, що закриває ногу до щиколотки. Їх носять як чоловіки, так і жінки. А...