
У Хортицькому районі Запоріжжя, в одній з квартир багатоповерхівки чоловік кілька місяців прожив з трупами своєї матері і брата. Про це повідомляють "Запорожские вести", передають Патріоти України.
Про трупний запах з квартири на вулиці Козака Бабури в поліцію повідомили сусіди. Правоохоронці виявили там муміфіковані трупи матері і брата чоловіка, який там жив.
Згідно висновку судмедекспертизи, одне тіло пролежало понад 8 місяців, інше - близько 3-х. За словами сусідів, родич померлих страждає психічними відхиленнями.
Цю інформацію підтвердили в поліції. "В результаті огляду виявлено два трупа чоловіка і жінки, які направлені для проведення судово-медичної експертизи з метою встановлення причин смерті", - зазначила прес-секретар поліції Запорізької області Олена Лебединська. Відкрито кримінальне провадження.
Раптовий стукіт у вікно завжди привертає увагу, особливо якщо його спричинив птах. З давніх часів люди вбачали в такому візиті особливий знак і намагалися розгадати його значення. Одні прикмети обіцяють добрі новини, інші - застерігають про зміни. РБК-...
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...