
У Хортицькому районі Запоріжжя, в одній з квартир багатоповерхівки чоловік кілька місяців прожив з трупами своєї матері і брата. Про це повідомляють "Запорожские вести", передають Патріоти України.
Про трупний запах з квартири на вулиці Козака Бабури в поліцію повідомили сусіди. Правоохоронці виявили там муміфіковані трупи матері і брата чоловіка, який там жив.
Згідно висновку судмедекспертизи, одне тіло пролежало понад 8 місяців, інше - близько 3-х. За словами сусідів, родич померлих страждає психічними відхиленнями.
Цю інформацію підтвердили в поліції. "В результаті огляду виявлено два трупа чоловіка і жінки, які направлені для проведення судово-медичної експертизи з метою встановлення причин смерті", - зазначила прес-секретар поліції Запорізької області Олена Лебединська. Відкрито кримінальне провадження.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...