
У Хортицькому районі Запоріжжя, в одній з квартир багатоповерхівки чоловік кілька місяців прожив з трупами своєї матері і брата. Про це повідомляють "Запорожские вести", передають Патріоти України.
Про трупний запах з квартири на вулиці Козака Бабури в поліцію повідомили сусіди. Правоохоронці виявили там муміфіковані трупи матері і брата чоловіка, який там жив.
Згідно висновку судмедекспертизи, одне тіло пролежало понад 8 місяців, інше - близько 3-х. За словами сусідів, родич померлих страждає психічними відхиленнями.
Цю інформацію підтвердили в поліції. "В результаті огляду виявлено два трупа чоловіка і жінки, які направлені для проведення судово-медичної експертизи з метою встановлення причин смерті", - зазначила прес-секретар поліції Запорізької області Олена Лебединська. Відкрито кримінальне провадження.
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...