
У Хортицькому районі Запоріжжя, в одній з квартир багатоповерхівки чоловік кілька місяців прожив з трупами своєї матері і брата. Про це повідомляють "Запорожские вести", передають Патріоти України.
Про трупний запах з квартири на вулиці Козака Бабури в поліцію повідомили сусіди. Правоохоронці виявили там муміфіковані трупи матері і брата чоловіка, який там жив.
Згідно висновку судмедекспертизи, одне тіло пролежало понад 8 місяців, інше - близько 3-х. За словами сусідів, родич померлих страждає психічними відхиленнями.
Цю інформацію підтвердили в поліції. "В результаті огляду виявлено два трупа чоловіка і жінки, які направлені для проведення судово-медичної експертизи з метою встановлення причин смерті", - зазначила прес-секретар поліції Запорізької області Олена Лебединська. Відкрито кримінальне провадження.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...