
У Хортицькому районі Запоріжжя, в одній з квартир багатоповерхівки чоловік кілька місяців прожив з трупами своєї матері і брата. Про це повідомляють "Запорожские вести", передають Патріоти України.
Про трупний запах з квартири на вулиці Козака Бабури в поліцію повідомили сусіди. Правоохоронці виявили там муміфіковані трупи матері і брата чоловіка, який там жив.
Згідно висновку судмедекспертизи, одне тіло пролежало понад 8 місяців, інше - близько 3-х. За словами сусідів, родич померлих страждає психічними відхиленнями.
Цю інформацію підтвердили в поліції. "В результаті огляду виявлено два трупа чоловіка і жінки, які направлені для проведення судово-медичної експертизи з метою встановлення причин смерті", - зазначила прес-секретар поліції Запорізької області Олена Лебединська. Відкрито кримінальне провадження.
Китайські автовиробники продовжують активно зміцнювати свої позиції на європейському ринку. За даними Bloomberg, їхня частка серед продажів нових автомобілів у Європі вперше перевищила 10%, що стало історичним досягненням для брендів із Китаю, передают...
Вік в сучасній війні давно перестав бути перепоною для виконання задач і побудови кар'єри в армії. Досвід, вміння керувати процесами та технічна грамотність цінуються не менше за високу фізичну витривалість, передають Патріоти України. Про те, які вака...