
У Запоріжжі підлітки вбили собаку та намагалися зробити фото з його трупом. Правоохоронці встановили учасників інциденту та відкрили кримінальну справу. Про це повідомили в поліції Запорізької області, передають Патріоти України.
Про випадок жорстокого поводження з твариною поліціянти дізнались із соціальних мереж. У Telegram-каналі поширили відеозапис, як троє підлітків несуть загиблого собаку сходами покинутої будівлі та знімають це на камеру мобільного телефону.
За даними поліції, після цього вони підпалили тіло тварини. Також вони намагалися сфотографуватися з трупом. Працівники поліції невдовзі встановили правопорушників – ними виявилися жителі Запоріжжя віком від 14 до 16 років.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу України – жорстоке поводження з тваринами з хуліганських мотивів, що призвело до загибелі тварини. Також поліціянти провели огляд місця події, зібрали речові докази, тіло загиблої тварини направили на експертне дослідження.
Кабінет Міністрів оновив механізм перерахунку вартості житлово-комунальних послуг. До правил додали норми, які враховують ситуації, коли інфраструктура пошкоджена, а тепло, вода чи інші послуги подаються з порушеннями, передають Патріоти України. Йдеть...
Держава надає деяким категоріям громадян спеціальні соціальні гарантії. Йдеться про нарахування щомісячних додаткових виплат до пенсії та право вийти на "заслужений відпочинок" на кілька років раніше від норми для загального пенсійного віку. Про те, хт...