
У Запоріжжі підлітки вбили собаку та намагалися зробити фото з його трупом. Правоохоронці встановили учасників інциденту та відкрили кримінальну справу. Про це повідомили в поліції Запорізької області, передають Патріоти України.
Про випадок жорстокого поводження з твариною поліціянти дізнались із соціальних мереж. У Telegram-каналі поширили відеозапис, як троє підлітків несуть загиблого собаку сходами покинутої будівлі та знімають це на камеру мобільного телефону.
За даними поліції, після цього вони підпалили тіло тварини. Також вони намагалися сфотографуватися з трупом. Працівники поліції невдовзі встановили правопорушників – ними виявилися жителі Запоріжжя віком від 14 до 16 років.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу України – жорстоке поводження з тваринами з хуліганських мотивів, що призвело до загибелі тварини. Також поліціянти провели огляд місця події, зібрали речові докази, тіло загиблої тварини направили на експертне дослідження.
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...