
У Запоріжжі підлітки вбили собаку та намагалися зробити фото з його трупом. Правоохоронці встановили учасників інциденту та відкрили кримінальну справу. Про це повідомили в поліції Запорізької області, передають Патріоти України.
Про випадок жорстокого поводження з твариною поліціянти дізнались із соціальних мереж. У Telegram-каналі поширили відеозапис, як троє підлітків несуть загиблого собаку сходами покинутої будівлі та знімають це на камеру мобільного телефону.
За даними поліції, після цього вони підпалили тіло тварини. Також вони намагалися сфотографуватися з трупом. Працівники поліції невдовзі встановили правопорушників – ними виявилися жителі Запоріжжя віком від 14 до 16 років.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу України – жорстоке поводження з тваринами з хуліганських мотивів, що призвело до загибелі тварини. Також поліціянти провели огляд місця події, зібрали речові докази, тіло загиблої тварини направили на експертне дослідження.
Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...