
У Запоріжжі сталася трагедія. 12-річна дівчинка вистрибнула з вікна третього поверху. Відзначається, що школярка зробила це через розставання з хлопцем. Як інформує прес-служба Нацполіції Запорізької області, НП сталася 17 вересня о 16:20, передають Патріоти України.
В Дніпровський відділ поліції надійшло повідомлення про те, що за місцем проживання з третього поверху квартири по вулиці Трегубенко вистрибнула з вікна 12-річна дівчина. Таким чином вона намагалася покінчити життя самогубством на ґрунті розлучення зі своїм хлопцем.
У поліції розповіли, що малолітню госпіталізували в реанімаційне відділення місцевої лікарні. За даним фактом порушено кримінальне виробництво за п. 2 ч. 2 ст. 115 з додатковою кваліфікацією "самогубство" Кримінального кодексу України. Зараз поліція встановлює всі деталі події, а дівчина перебуває в реанімації.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...